fb-pixel
🧡 Darujte pobyt svým blízkým. Dárkové poukazy neomezujeme platností 🧡
Lázně podle indikace
Lázně podle indikace

Seznam lázní podle indikace

Každé lázně mají svůj indikační seznam.

 

Lázně pro onkologické pacienty  

Péče a rekonvalescence v lázních vás po prodělané léčbě vrátí rychleji zpět do normálního života. Opět získáte kvalitní osobní i pracovní život a budete se moct věnovat svým oblíbeným činnostem.

 

Lázně pro pacienty s kožními nemocemi

Blíží se léto – sezóna kraťasů, krátkých triček a šatů na ramínka. Pro ty, které trpí akné, psoriázou (lupénka), ekzémem nebo jinou kožní nemocí, však tohle horké období představuje značný stres. Zajděte si do lázní a vylečte se.

 

Lázně na srdce v Česku (pro kardiaky)

Lázně nabízejí rehabilitaci kardiaků s důrazem na prevenci vzniku srdečních a mozkových příhod. Cílem péče je přispět k normalizaci zdravotního stavu pacienta po náročné operaci a jeho úspěšný návrat do běžného života.

 

Lázně pro diabetiky

Naučte se v lázních pečovat sami o sebe a osvojte si nové stravovací a cvičební návyky. Lázeňský pobyt vás zároveň zrelaxuje a pomůže vám v boji s onemocněním cukrovky.

 

Lázně pro pacienty s atopickým ekzémem

České lázně evidují skvělé výsledky při léčbě tohoto onemocnění. V případě, že trpíte atopickým ekzémem vy nebo vaše děti, neváhejte a vyrazte do lázní. Řada českých lázní se již tradičně zabývá léčbou atopického ekzému a doprovodných alergických onemocnění.

 

Lázně na horní cesty dýchací

Patří sem například alergické rými, průduškové astma, chronická bronchitis, záněty dýchacího ústrojí, problémy s hlasivkami apod.

 

Lázně pro gynekologické onemocnění

Léčba gynekologických problémů má zejména ve Františkových Lázních dlouhodobou tradici a také skvělé výsledky.