fb-pixel
🧡 Darujte pobyt svým blízkým. Dárkové poukazy neomezujeme platností 🧡

Služby lázní Hodonín


Sauna

Půjčovna

Kavárna

Bazén

Recepce

Parkování

Procedury

Restaurace

Máte dotaz?


732 444 902

hodonin@e-lazne.eu

Měšťanská 3559/140, 695 04 Hodonín

Léčba jodobromovou vodou

Lázně Hodonín jsou proslulé svou unikátní jodobromovou léčbou. Tato minerální solanka má regenerační a preventivní účinky na celý pohybový aparát. Nově je rozšířena nabídka půjčení dámských a pánských kol. Vyzkoušejte také denní lázně, tzv. Bliss day. Lázně Hodonín se nachází v krásném klidném prostředí a nabízí pro každého něco, stačí si jen vybrat z nabízených pobytů.

 

O lázních Hodonín

hr

 

Lázně Hodonín jsou jedny z nejmladších lázeňských zařízení v republice a jsou umístěny v nově zrekonstruovaném parku na okraji města. Provoz lázní Hodonín byl zahájen v roce 1979. Podstatnou část léčení tvoří jódobromové koupele a zábaly, ruční klasické masáže, podvodní a reflexní masáže, perličkové, přísadové, bylinné a vířivé koupele, elektroléčba, magnetoterapie, parafínové a peloidní zábaly, plynové injekce, myostimulátor, individální a skupinové cvičení a další procedury.

 

K lázním Hodonín patří také lázně Lednice , které jsou nově vybudovány. Lázně Hodonín nabízí pro své lázeňské hosty krytý plavecký bazén. V lázních slouží pro sportovní vyžití půjčovna kol, k dispozici je taktéž dobře vybavená knihovna s možností přístupu na internet.

 

Nejoblíbenější pobyty v lázních Hodonín:

 

Pobyt hostů v lázních Hodonín zpříjemňuje řada kulturních akcí nebo programů. Protože Lázně Hodonín navštěvují lidé z celé republiky, je naší snahou všem přiblížit krásu folklóru Moravského Slovácka v podobě pravidelných besed u cimbálu a vystoupení folklórních souborů. Zajímavé jsou rovněž koncerty dechových hudeb, folkových kapel nebo koncerty vážné hudby, které se odehrávají přímo v budově Lázní Hodonín nebo v přilehlém amfiteátru v lázeňském parku. O víkendech se pořádají zájezdy do okolí na zámky, folklórní festivaly, hody nebo například na vinařské dny a mnohé další zajímavé akce. Od dubna do října jsou pro hosty organizovány projížďky lodí po řece Moravě.

 

Parkování v lázních Hodonín

 

V případě, že přijedete osobním vozidlem, a budete během pobytu parkovat v areálu Lázní Hodonín, nahlaste recepčnímu na recepci SPZ Vozidla. Monitorované parkovací plocha kamerovým systémem je přímo u lázeňského domu Eva. K dispozici je 70 parkovacích ploch. U pobytů delších než deset dnů se platí paušálně Kč 200,-. Vratná záloha ve výši Kč 200,- na parkovací kartu.

 

Nástup na pobyt

 

Pokoje jsou klientům k dispozici od 11 hod. a v době odjezdu do 9 hod.

 

Služby lázní Hodonín


Sauna

Půjčovna

Kavárna

Bazén

Recepce

Parkování

Procedury

Restaurace

Máte dotaz?


732 444 902

hodonin@e-lazne.eu

Měšťanská 3559/140, 695 04 Hodonín

Mapa


Nabízené hotely

hr

Platba benefity

hr

Platba benefity

hr
sodexo logo
benefity logo
benefit plus logo
sphere logo
zpmv logo