Horské lázně v Jizerských horách

Lázně Libverda, a. s., bývalé šlechtické sídlo Clam-Gallasů jsou dnes moderní a všestranné lázně s celoročním využitím. Lázně Libverda se nachází v malebném podhůří severního úpatí Jizerských hor ležící v nadmořské výšce 424 m n. m. na pomezí Čech, Německa a Polska ve vzdálenosti 25 km od Liberce, obklopené smíšenými lesy, které spolu s podhorskou polohou udávají její klimatický charakter. Klidné prostředí a blízkost přírody jsou pro odpočinek jako stvořené.

O lázních Libverda

hr

Spa resort Libverda nabízí kvalitní péči a nové wellness služby

 Jsme také partnery benefity.cz a benefity-plus.eu. Můžete tak vyčerpat své body u nás na své pobyty, které si můžete online zarezervovat.

 

Proč si vybrat pobyt v lázních Libverda?

 

  • moderní relaxační služby
  • výhodné ceny pobytů
  • klidné horské prostředí
  • kulturní a sportovní vyžití

 

Lázně Libverda jsou založeny na dlouholeté tradici, z níž lázně čerpají až do dnešních dnů. Specializace lázní je udána především vlastnostmi místních minerálních pramenů. Na to vše pak navazuje moderní vybavení lázeňských léčebných provozů. Nemalým dílem přispívá lázeňství samotné prostředí a vynikající klimatické podmínky celého okolí. Mírné podnebí je ideálním, nezátěžovým prostředím pro osoby s onemocněním srdce a cév. Vzhledem k terénu oblasti lázně Libverda jsou lázně vhodné i pro rehabilitaci a kondiční turistiku, především pro osoby s onemocněním pohybového aparátu. V neposlední řadě naleznete v Lázních Libverda klid, odpočinek, který blahodárně působí a napomáhá k léčení neuróz a dalších psychiatrických onemocnění.

 

Co léčí lázně Libverda?

 

  • onemocnění srdce, cév a krevního oběhu
  • onemocnění pohybového aparátu
  • nemoci onkologické

 

Lázně Libverda nabízí pro každého něco, stačí si jen vybrat z nabízených pobytů.

Stále se nemůžete rozhodnout, jestli Lázně Libverda navštívit? Pomůžeme vám. Věděli jste, že se právě zde nachází minerální voda zvaná libverdská kyselka? Jedná se o minerální pramen se zvýšeným obsahem kyseliny křemičité. Vitalizující zázrak.

 

Je libo léčebný pobyt nebo wellness?

 

V Lázních Libverda si přijdete na své i v případě, že si vaše tělo žádá léčebný pobyt, nebo jen potřebujete trošku zvolnit a načerpat novou energii. Tehdy využijte tolik oblíbené wellness pobyty. Vůbec nezáleží na tom, jestli příští měsíc oslavíte dvacetiny nebo už jste pět let v důchodu, tyto lázně si užije každá generace. A to plnými doušky. Doslova. Zdejší léčebné prameny slouží k pitným kúrám, nebo se do nich ponoříte a vychutnáte si skvělou léčebnou koupel. Váš krevní oběh bude vrnět blahem. Prameny v Lázních Libverda mají také pozitivní vliv na nervový systém, na pohybový aparát a prospějí i srdci a cévám.

 

Co vše vás tu čeká

 

Ke štěstí potřebujete trochu více akce? Potěší vás tenisové kurty a možnost zapůjčení jízdních kol. Krásu zdejší přírody můžete obdivovat i ze sedla. Vyzkoušejte místní síť stezek pro cyklistické nadšence. Pořádnou jízdu zažijete v případě, že se řadíte mezi začátečníky i mezi ostřílené bikery.

Své děti nenechávejte doma, přišly by o velkou zábavu. Kdy? Když se celá vaše rodina utká v minigolfovém turnaji. Zasmějete se. Po souboji své tělo protáhněte v místním fitnesscentru nebo v bazénu a za odměnu si pak dopřejte whirlpool. A když toho ještě nebudete mít dost, večer si poměřte síly v kulečníku. V Lázních Libverda se nudit rozhodně nebudete.

 

Tip pro dobré strávníky

 

Většina ubytovacích zařízení v Lázních Libverda prošla rekonstrukcí a nyní vám mohou poskytnout dokonalý komfort, který si zasloužíte. Na závěr pro vás máme jeden tip: Zajděte si alespoň na jednu romantickou večeři do restaurace Valdštejn. Její interiér je zařízený v zámeckém duchu a vy se zde budete cítit jako v pohádce. Krásný zážitek. A to ani nemluvíme o tom výborném jídle, které zde servírují… Na Lázně Libverda budete ještě hodně dlouho vzpomínat.

Nabízené hotely

hr

Často kladené dotazy

hr
Který pobyt je v lázních Libverda nejprodávanější?

Mezi nejoblíbenější pobyty patří akční pobyt Wellness & relax a také pobyt Seniorský pobyt.

Který hotel v lázních Libverda je nejvíce doporučován?

Mezi klienty je velmi populární hotel Nový Dům

Mají horské lázně Libverda wellness?

Ano, k dispozici je nově zrekonstruované wellness centrum s bazénem (12x4 m), saunou, párou a kneipovým chodníkem. Dále je k dispozici wellness centrum Jizera s možností masáží a jiných procedur.

Je možný pobyt s domácím mazlíčkem?

Ano, je možný ve všech hotelích mimo Nového Domu.

Od kolika hodin je pokoj v lázních Libverda k dispozici?

Příjezd: od 14.00 (před 14.00 dle domluvy a za poplatek 500 Kč). Centrální recepce pro příjezdy do Spa Resortu Libverda je v Hotelu Nový Dům

Je k dispozici v lázních Libverda parkování?

Ano, parkování je možné zdarma nebo u hotelu Nový Dům za poplatek

Co léčí lázně Libverda?

Lázně Libverda léčí nemoci pohybového aparátu, onemocnění srdce a cév,
nemoci neurologické a onkologické.

Platba benefity

hr

Platba benefity

hr
sodexo logo
benefity logo
benefit plus logo
sphere logo
zpmv logo