fb-pixel
🧡 Darujte pobyt svým blízkým. Dárkové poukazy neomezujeme platností 🧡

Služby lázní Mšené


Kavárna

Bazén

Procedury

Restaurace

Máte dotaz?


732 444 902

msene@e-lazne.eu

Lázeňská 62, 411 19 Mšené-lázně

Lázeňský resort nedaleko Prahy

Malebné lázně Mšené jsou známé především skvělými výsledky v léčbě onemocnění pohybového aparátu. V poslední době si však získaly velkou oblibu díky nabídce výhodných relaxačních, regeneračních a wellness pobytů pro všechny věkové kategorie. Zdejší wellness centrum nabízí saunu, solárium, masáže, kadeřnictví, pedikúru, manikúru, kosmetiku i malou posilovnu. V kombinaci s klasickými léčebnými procedurami, především slatinnými zábaly, masážemi, koupelemi či zábaly, je tak zde vytvořeno dokonalé lázeňské zázemí pro dokonalý odpočinek a relaxaci.

O lázních Mšené

hr

Krásná krajina lázeňského parku a nezaměnitelný genius loci lázeňského městečka s nádechem nostalgie starých časů ovšem není to jediné, na co se můžete těšit. Lázně Mšené spojují svou dlouhou tradici sahající až do 18. století s tím nejmodernějším vybavením a bohatou nabídkou lázeňských a wellness procedur, kterou ocení i ti nejnáročnější klienti. Lázeňské domy jsou obklopeny rozsáhlým romantickým parkem s rybníkem, což jen umocňuje atmosféru míru a pohody. Věříme, že lázně Mšené se stanou i Vaší oblíbenou relaxační destinací a vychutnáte si krásnou přírodu kolem. Pro Vaši lepší orientaci jsme připravili mapu areálu lázní Mšené.

 

Mšené lázně nabídka pobytů 2020

 

Rozmanitá nabídka pobytů lázní Mšené uspokojí všechny generace. Dámy mohou využít pobyt "Zadáno pro ženy", který je velmi oblíbeným víkendovým pobytem. Doporučujeme také pobyt pro seniory pro klienty, kteří velmi oceňují klidné a rodinné prostředí lázní. Svou přírodou a čerstvým vzduchem Vám lázně učarují a Vaše tělo i mysl si opravdou odpočinou. Budete odjíždět zrelaxovaní a spokojení. Lázně Mšené vynikají svým prostředím a nabízejí pro každého něco, stačí si jen vybrat z široké nabídky lázeňských pobytů. Pobyt můžete darovat pomocí dárkového poukazu.

 

Proč navštívit lázně Mšené?

 

  • snadná dostupnost z Prahy
  • rodinné zázemí
  • špičková péče
  • výborná kuchyně
  • partnerské slevy
  • dárkové poukazy pro vaše blízké
  • akční nabídky na poslední chvíli
  • sleva 5% na všechny pobyty pro držitele Sphere karet a pojištěnce min. vnitra

Služby lázní Mšené


Kavárna

Bazén

Procedury

Restaurace

Máte dotaz?


732 444 902

msene@e-lazne.eu

Lázeňská 62, 411 19 Mšené-lázně

Mapa


Nabízené hotely

hr

Platba benefity

hr

Platba benefity

hr
sodexo logo
benefity logo
benefit plus logo
sphere logo
zpmv logo