Moderní lázně na jižní Moravě

Lázně Lednice leží v těsné blízkosti Lednicko-valtického areálu obce Lednice, který je zapsán v seznamu UNESCA. Lázně Lednice na Moravě byly poslaveny v roce 2007 a za tu dobu si vybudovaly na trhu velmi dobrou pozici a stálou klientelu, která se velmi ráda vrací. Přírodním zdrojem lázní Lednice je jodobromová voda, která patří k jednomu z nejkvalitnějších přírodních zdrojů v Evropě. Pomáhá při léčbě pohybového aparátu, kožních onemocnění a nemocí neurologických.

 

O lázních Lednice

hr

Lázně Lednice uspokojí i náročnější klientelu. K dispozici je zde rehabilitační bazén, sauna, relaxační místnost, dvě klimatizované tělocvičny, fit centrum a solárium. Nově vybudovaná kolonáda navozuje lázeňský odpočinek a pravou relaxaci.
Pokud jste pojištěncem ZMPV ČR, tak máte nárok na slevu 5% ze všech pobytů, i těch akčních. Rádi Vám vystavíme i fakturu na čerpání z FKSP.

 

Proč jsou lázně Lednice ideálním místem nejen pro seniory

 

Výzkumy prokázaly, že jodobromová voda nepomáhá pouze při léčbě cévního systému, ale je velmi prospěšná také při léčbě neurologického systému a gynekologických i kožních problémů. Také má velmi dobré výsledky při podpoře pohybového aparátu. Lázně Lednice pro seniory pravidelně připravují koupele právě v jodobromové vodě. Ty vykazují vynikající regenerační a omlazující účinky. Na Moravě tak máte možnost okusit sílu moře. Ta každému dodá energii a chuť do života. A navíc za tento zážitek utratíte pouze zlomek ceny oproti zájezdu do zahraničí.

 

 

Ubytování v lázních Lednice

 

Lázně Lednice poskytuje ubytování v 38 stylově vybavených dvoulůžkových pokojích s plným příslušenstvím (sprchový kout, WC), televizorem, lednicí a telefonem. Součástí každého pokoje je balkón s výhledem do okolní krajiny. Samozřejmostí jsou i speciálně upravené pokoje pro imobilní klienty. Stravování v lázních Lednice v prostorné jídelně s letní terasou nabízí pestrý výběr chutí domácí, dietní i mezinárodní kuchyně.

Pro rodiny s dětmi máme dva čtyřlůžkové apartmány s možností zapůjčení dětské postýlky. Imobilním občanům můžeme nabídnout dva bezbariérové pokoje a bezbariérový přístup do všech částí budovy lázeňského domu.

 

Lázně vynikají svým prostředím a nabízí pro každého něco, stačí si jen vybrat z nabízených pobytů. Ke každému lázeňskému pobytu Vám rádi vystavíme dárkový poukaz.

Nabízené hotely

hr

Často kladené dotazy

hr
Který pobyt je v Lednici nejoblíbenější?

Velmi oblíbený je akční pobyt Relax uprostřed týdne.

Je možné si doobjednat k pobytu procedury navíc?

Ano, možné to je. Doporučujeme zarezervovat vždy před pobytem z důvodu obsazenosti balneoprovozu.

Je k dispozici pro ubytované hosty bazén?

Ubytovaní hosté mohou využívat bazén po celou dobu pobytu zdarma.

Co se léčí v lázních Lednice?

Neurologické a gynekologické nemoci, dále onemocnění pohybového ústrojí a stavy po popáleninách.

Mohu vzít do lázní Lednice svého domácího mazlíčka?

Bohužel, pobyt se zvířátky je zakázán.

Je možná změna procedur u pobytu?

Procedury je možné měnit jen na základě konzultace s lékařem lázní. Nejčastějším důvodem bývá onemocnění, alergie nebo kontraindikace.

Je k dispozici parkování?

Ano, parkování je k dispozici zdarma u hotelu Perla.

Co léčí lázně Lednice?

Mezi hlavní léčbu v lázních Lednice patří gynekologické onemocnění. Díky jodobromové vodě jsou její účinky hojivé a léčivé.

Platba benefity

hr

Platba benefity

hr
sodexo logo
benefity logo
benefit plus logo
sphere logo
zpmv logo