fb-pixel
🧡 Darujte pobyt svým blízkým. Dárkové poukazy neomezujeme platností 🧡

Moderní lázně na jižní Moravě

Lázně Lednice leží v těsné blízkosti Lednicko-valtického areálu obce Lednice, který je zapsán v seznamu UNESCA. Lázně Lednice na Moravě byly poslaveny v roce 2007 a za tu dobu si vybudovaly na trhu velmi dobrou pozici a stálou klientelu, která se velmi ráda vrací. Přírodním zdrojem lázní Lednice je jodobromová voda, která patří k jednomu z nejkvalitnějších přírodních zdrojů v Evropě. Pomáhá při léčbě pohybového aparátu, kožních onemocnění a nemocí neurologických.

 

O lázních Lednice

hr

Lázně Lednice uspokojí i náročnější klientelu. K dispozici je zde rehabilitační bazén, sauna, relaxační místnost, dvě klimatizované tělocvičny, fit centrum a solárium. Nově vybudovaná kolonáda navozuje lázeňský odpočinek a pravou relaxaci.
Pokud jste pojištěncem ZMPV ČR, tak máte nárok na slevu 5% ze všech pobytů, i těch akčních. Rádi Vám vystavíme i fakturu na čerpání z FKSP.

 

Nejprodávanější pobyt v lázních Lednice:

 

 

Během tohoto víkendového pobytu si budete moci vychutnat aromamasáž od tamějších profesionálních masérů, čokoládová koupel pro ženy pro pocit krásné pleti a další speciality. Víkend v lázních Lednice můžete objednat zde.

 

Proč jsou lázně Lednice ideálním místem nejen pro seniory

 

Výzkumy prokázaly, že jodobromová voda nepomáhá pouze při léčbě cévního systému, ale je velmi prospěšná také při léčbě neurologického systému a gynekologických i kožních problémů. Také má velmi dobré výsledky při podpoře pohybového aparátu. Lázně Lednice pro seniory pravidelně připravují koupele právě v jodobromové vodě. Ty vykazují vynikající regenerační a omlazující účinky. Na Moravě tak máte možnost okusit sílu moře. Ta každému dodá energii a chuť do života. A navíc za tento zážitek utratíte pouze zlomek ceny oproti zájezdu do zahraničí.

 

 

Ubytování v lázních Lednice

 

Lázně Lednice poskytuje ubytování v 38 stylově vybavených dvoulůžkových pokojích s plným příslušenstvím (sprchový kout, WC), televizorem, lednicí a telefonem. Součástí každého pokoje je balkón s výhledem do okolní krajiny. Samozřejmostí jsou i speciálně upravené pokoje pro imobilní klienty. Stravování v lázních Lednice v prostorné jídelně s letní terasou nabízí pestrý výběr chutí domácí, dietní i mezinárodní kuchyně.

Pro rodiny s dětmi máme dva čtyřlůžkové apartmány s možností zapůjčení dětské postýlky. Imobilním občanům můžeme nabídnout dva bezbariérové pokoje a bezbariérový přístup do všech částí budovy lázeňského domu.

 

Lázně vynikají svým prostředím a nabízí pro každého něco, stačí si jen vybrat z nabízených pobytů. Ke každému lázeňskému pobytu Vám rádi vystavíme dárkový poukaz.

 

Videoprezentace lázní Lednice

Služby lázní Lednice


Sauna

Kavárna

Bazén

Recepce

Parkování

Procedury

Wifi

Máte dotaz?


732 444 902

lednice@e-lazne.eu

Břeclavská 700, 691 44 Lednice

Mapa


Nabízené hotely

hr

Platba benefity

hr

Platba benefity

hr
sodexo logo
benefity logo
benefit plus logo
sphere logo
zpmv logo