Služby Janských Lázní


Sauna

Kavárna

Bazén

Recepce

Parkování

Procedury

Wellness

Máte dotaz?


732 444 902

janske@e-lazne.eu

Nám. Svobody 272, 542 25 Janské Lázně

Ubytování v Janských lázních prošlo velkou rekonstrukcí a nabízí opravdu kvalitní a komfortní zázemí. Ubytovaní hosté mohou využít wellness služby za zvýhodněných podmínek. V zimních měsících patří Janské lázně k velmi navštěvovaným díky lyžařským areálům v okolí a v létě kvůli cyklistice a pěší turistice. Zotavte se i Vy v Janských lázních, kde byl hostem mimo jiné i korunní princ Rudolf. Jako host v Janských Lázních oceníte klidnou polohu, kterou si budete vychutnávat ve spojení s přírodními krásami největšího českého pohoří - Krkonoš.

O Janských Lázních

hr

Nové Aquacentrum

 

Novinkou je moderní aquacentrum, které má pro Vás k dispozici vodní clony, protiproud, masážní a perličková lůžka a vnitřní i venkovní vířivky, z nichž venkovní má teplotu 32°C a je v provozu i v zimě. Využít můžete také finskou saunu, parní saunu a zchlazovací bazének. V letní sezóně je otevřena slunečná terasa s lehátky.

Janské lázně jsou jedny z nejstarších v Čechách. Specializují se na léčbu pohybového aparátu, s velkým úspěchem se zde léčí také následky onemocnění centrální a periferní nervové soustavy. Výhodné složení a teplota léčivých pramenu přinesly už mnoha lidem zotavení a úlevu od bolestí. Všechna zařízení jsou zde přizpůsobena také pacientům, kteří mají ztížený pohyb.

 

Janské lázně, to je klid a pohoda

 

Vhodně pro každého, kdo má rád spojení aktivního odpočinku a relaxace. Janské Lázně vynikají svoji polohou v horách. Janské Lázně jsou světoznámým lázeňským městem a současně druhým nejlépe hodnoceným lyžařským střediskem v České republice.

Lázeňské městečko Janské Lázně leží v okrese Trutnov v Královéhradeckém kraji. Počet stálých obyvatel dodnes nepřekračuje cifru 1.000 – je tedy méně lidnaté než velká spousta českých obcí. První doložená písemná zmínka o místě se datuje do roku 1552. Jedná se o jedné české lázně na jižní straně Krkonoš – v zahraničí jich v oblasti existuje dalších 12.

Služby Janských Lázní


Sauna

Kavárna

Bazén

Recepce

Parkování

Procedury

Wellness

Máte dotaz?


732 444 902

janske@e-lazne.eu

Nám. Svobody 272, 542 25 Janské Lázně

Nabízené hotely

hr

Často kladené dotazy

hr
Který pobyt je v Janských lázních nejprodávanější?

Mezi nejoblíbenější pobyt v Janských Lázních patří wellness víkendový pobyt.

Co Janské Lázně léčí?

Janské Lázně se soustředí na léčbu pohybového aparátu, nemoci nervové a dýchací.

Mají Janské Lázně wellness?

Ano, Janské Lázně nabízí moderní aquacentrum, kde naleznete: vodní  clonyprotiproudmasážní a perličková lůžka a vnitřní i venkovní vířivky. Využít můžete také finskou saunu uvnitř i vně, parní saunu a zchlazovací bazének. 

Od kolika hodin jsou pokoje v Janských Lázních k dispozici?

Check-in je ve 14 hod. a check-out v 10 hod.

Který hotel je v Janských Lázních nejlepší?

Nejlepším hotelem je hotel Terra Superior.

Je k dispozici v Janských lázních župan?

Ano, hoteloví hosté mají k dispozici župan.

Je k dispozici v Janských Lázních parkování?

Parkování je dle dostupné kapacity za 50 Kč/den bez možnosti rezervace.

Je možné do Janských Lázních vzít svého mazlíčka?

Bohužel, pobyt s domácím zvířetem není možný.

Platba benefity

hr

Platba benefity

hr
sodexo logo
benefity logo
benefit plus logo
sphere logo
zpmv logo