fb-pixel
Prosíme o trpělivost se státním příspěvkem do lázní. Není jasná metodika, čekáme na vysvětlení MMR. Děkujeme za pochopení.

Služby Janských Lázní


Sauna

Kavárna

Bazén

Recepce

Parkování

Procedury

Wellness

Máte dotaz?


732 444 902

janske@e-lazne.eu

Nám. Svobody 272, 542 25 Janské Lázně

Mapa


Ubytování v Janských lázních prošlo velkou rekonstrukcí a nabízí opravdu kvalitní a komfortní zázemí. Ubytovaní hosté mohou využít wellness služby za zvýhodněných podmínek. V zimních měsících patří Janské lázně k velmi navštěvovaným díky lyžařským areálům v okolí a v létě kvůli cyklistice a pěší turistice. Zotavte se i Vy v Janských lázních, kde byl hostem mimo jiné i korunní princ Rudolf. Jako host v Janských Lázních oceníte klidnou polohu, kterou si budete vychutnávat ve spojení s přírodními krásami největšího českého pohoří - Krkonoš.

O Janských Lázních

hr

Nové Aquacentrum

 

Novinkou je moderní aquacentrum, které má pro Vás k dispozici vodní clony, protiproud, masážní a perličková lůžka a vnitřní i venkovní vířivky, z nichž venkovní má teplotu 32°C a je v provozu i v zimě. Využít můžete také finskou saunu, parní saunu a zchlazovací bazének. V letní sezóně je otevřena slunečná terasa s lehátky.

Janské lázně jsou jedny z nejstarších v Čechách. Specializují se na léčbu pohybového aparátu, s velkým úspěchem se zde léčí také následky onemocnění centrální a periferní nervové soustavy. Výhodné složení a teplota léčivých pramenu přinesly už mnoha lidem zotavení a úlevu od bolestí. Všechna zařízení jsou zde přizpůsobena také pacientům, kteří mají ztížený pohyb.

 

Janské lázně, to je klid a pohoda

 

Vhodně pro každého, kdo má rád spojení aktivního odpočinku a relaxace. Janské Lázně vynikají svoji polohou v horách. Janské Lázně jsou světoznámým lázeňským městem a současně druhým nejlépe hodnoceným lyžařským střediskem v České republice.

Lázeňské městečko Janské Lázně leží v okrese Trutnov v Královéhradeckém kraji. Počet stálých obyvatel dodnes nepřekračuje cifru 1.000 – je tedy méně lidnaté než velká spousta českých obcí. První doložená písemná zmínka o místě se datuje do roku 1552. Jedná se o jedné české lázně na jižní straně Krkonoš – v zahraničí jich v oblasti existuje dalších 12.

Služby Janských Lázní


Sauna

Kavárna

Bazén

Recepce

Parkování

Procedury

Wellness

Máte dotaz?


732 444 902

janske@e-lazne.eu

Nám. Svobody 272, 542 25 Janské Lázně

Mapa


Nabízené hotely

hr

Byli jste v Janských Lázních?

hr

řekněte nám svůj názor

Platba benefity

hr

Platba benefity

hr
sodexo logo
benefity logo
benefit plus logo
sphere logo
zpmv logo