fb-pixel

První radonové lázně na světě

Lázně Jáchymov jsou známy svou tradicí a léčebným účinkem radonové vody. Radonová voda působí velmi dobře na lidský organismus. Jáchymovské lázně nabízejí unikátní léčbu pohybového aparátu pomocí radonové vody. Nezpochybnitelným uznáním kvality je prestižní certifikát jakosti, který lázně získaly v roce 2001. Lázně Jáchymov nabízí komfortní ubytování a péči na vysoké úrovni.

 

O jáchymovských lázních

hr

Proslulé hornické město si své místo v moderních dějinách vydobylo rozsáhlou těžbou vzácných rud jako je stříbro nebo cín. Ve zdejší královské mincovně se od roku 1519 razil stříbrný tolar, jenž dal jméno americkému dolaru. V té době Jáchymov (Sankt Joachimsthal) patřil k nejvýznamnějším městům v Evropě. Další významné období města započalo v polovině 19. století, kdy se v jáchymovských dolech začal těžit uran. Lázeňské město Jáchymov leží v hlubokém údolí pod nejvyšší horou Krušných hor - Klínovcem (1244 m). S objevem radioaktivity a jejích léčebných účinků započala v roce 1906 historie lázní Jáchymov jako prvních radonových lázní světa. Jejich unikátnost je i v nádherné přírodě kolem a perfektnímu servisu. Lázeňská péče je tu na vysoké úrovni.

 

Proč byste měli navštívit Jáchymovské lázně?

 

Lázně Jáchymov poskytují léčbu i služby na špičkové úrovni. Radonová procedura ve formě celkových vanových koupelí má významný protizánětlivý a analgetický efekt a přináší pacientům dlouhodobé zmírnění bolesti. Radonové koupele podstatni zlepšují pohyblivost kloubů a zvyšují odolnost organismu, pozitivní ovlivňují hodnoty krevního tlaku a zlepšují prokrvení.

 

V nabídce lázní Jáchymov jsou i volně prodejné procedury: 
kúra v solné jeskyni, thajská a shiatsu masáž, HOT STONES masáž, podvodní masáž, klasická masáž částečná, ruční lymfodrenáž, vířivá koupel, perličková koupel, koupel přísadová. NOVĚ bylo zřízeno SOLÁRIUM A FITCENTRUM, kde si mohou zájemci zacvičit pod dohledem zkušených trenérů.

 

Jaké onemocnění léčí lázně Jáchymov?

 

  • onemocnění kloubů
  • specialisté na léčbu Bechtěrevovy choroby
  • periferní nervový systém
  • vylepšuje stavy u nemocných cukrovkou

 

Samozřejmě, že relaxační pobyty v Jáchymově nepředstavují pouze lázeňské procedury. Jak samotné lázně Jáchymov, tak město Jáchymov i okolní města a obce, nabízí celou řadu aktivit pro volný čas. Na své si přijdou jak milovníci sportu tak kultury. Lázeňský dům Akademik Běhounek prošel v roce 2009 rekonstrukcí.

 

Služby Lázní Jáchymov


Sauna

Klimatizace

Zavazadla

Kavárna

Bazén

Recepce

Parkování

Wifi

Wellness

Máte dotaz?


732 444 902

jachymov@e-lazne.eu

T. G. Masaryka 415, Jáchymov

Mapa


Nabízené hotely

hr

Byli jste v Lázních Jáchymov?

hr

řekněte nám svůj názor

Platba benefity

hr

Platba benefity

hr
sodexo logo
benefity logo
benefit plus logo
sphere logo
zpmv logo