fb-pixel
🧡 Darujte pobyt svým blízkým. Dárkové poukazy neomezujeme platností 🧡

Penzion Dalibor ***

 

Lázně Jáchymov - penzion Dalibor

 

Vila z roku 1930 je depandance patřící k lázeňskému hotelu Běhounek, v jehož blízkosti se nachází. V roce 2011 zde proběhla rozsáhlá rekonstrukce. Budova má 4 podlaží. Výtah a spojení s hlavní budovou (Běhounek) pomocí krytého koridoru zvyšuje komfort ubytování na této depandanci. Vhodné pro pobyty s dětmi.

 

Apartmá Dalibor

Komfortně zařízené pokoje – obývací pokoj s malou kuchyňkou a ložnice. Koupelna se sprchovým koutem, fénem, WC. SAT-TV, telefon, trezor, minibar, možnost 2 přistýlek. Zdarma: internetové připojení, župan, pantofle, dětská postýlka na vyžádání.

 

Suite Dalibor

Komfortně zařízené pokoje – obývací pokoj s ložnicí, koupelna se sprchovým koutem a fénem, samostatné WC, SAT-TV, telefon, trezor, minibar, možnost 2 přistýlek. Zdarma: internetové připojení, župan, pantofle, dětská postýlka na vyžádání.

 

Studio Dalibor

Větší, komfortně zařízené dvoulůžkové pokoje pod střechou s možností přistýlky a s čajovou kuchyňkou, koupelna se sprchovým koutem, fénem a WC. SAT-TV, telefon, trezor, minibar. Zdarma: internetové připojení, zapůjčení županu na vyžádání, dětská postýlka na vyžádání.

 

I.A - jednolůžkové a dvojlůžkové

komfortně zařízené pokoje. Koupelna se sprchovým koutem, WC, fén, TV se satelitními programy, minibar, telefon, trezor. Zdarma: internetové připojení, zapůjčení županu na vyžádání, dětská postýlka na vyžádání.

 

Služby a kultura: doplňkové služby včetně společenského a kulturního vyžití jsou klientům k dispozici nejen v LH Běhounek, ale i v ostatních lázeňských zařízeních. Parkoviště před budovou. (za poplatek 80 Kč / den), kolárna, lyžárna.

Nabízené pobyty

hr
NÁZEV POBYTU
DÉLKA
CENA
Tradiční radonová kúra
15 dnů
od 25 228,- Kč

Základní radonová kúra
15 dnů
od 19 635,- Kč

Ryzí radonová kúra
12 dnů
od 14 305,- Kč

Zkrácená radonová kúra
10 dnů
od 14 940,- Kč

Pobyt pro seniory
8 dnů
od 9 030,- Kč

Týden na horách
8 dnů
od 9 730,- Kč

Dámská jízda
3 dny
od 3 360,- Kč

Prodloužený víkend
4 dny
od 4 400,- Kč

Víkendový pobyt
3 dny
od 3 440,- Kč

Romantický pobyt
3 dny
od 3 620,- Kč

Letní dovolená 7=6
Akce
7 dnů
od 6 642,- Kč
Akce

Dovolená s dětmi
5 dnů
od 4 920,- Kč

Zimní pobyt
7 dnů
od 7 380,- Kč

Platba benefity

hr
sodexo logo
benefity logo
benefit plus logo
sphere logo
zpmv logo