Lázně Karlova Studánka

Karlova Studánka Moravskoslezský kraj
Karlova Studánka Moravskoslezský kraj

Horské lázně s nejčistším ovzduším

V krásné horské přírodě v centrální oblasti Hrubého Jeseníku leží lázně Karlova Studánka. Lázně se nachází poměrně daleko od veškerého průmyslu v přírodní chráněné krajinné oblasti. Proto je zde nejčistší vzduch v celé střední Evropě. Lázně Karlova Studánka leží v jedinečné překrásné přírodě, která láká k nádherným procházkám. Lázně Karlova Studánka vyniká krásným prostředím a malebnou přírodou v okolí.

O lázních Karlova Studánka

hr

Lázeňské a relaxační pobyty jsou vhodné zejména pro osoby s dýchacími problémy a pro všechny, kteří si chtějí odpočinout od každodenního spěchu a stresu.

ubytování hostů léčebných lázní Karlova Studánka slouží šest lázeňských domů s pokoji vybavenými vlastním sociálním zařízením a TV. Nové apartmány - ve vile Eugen. Vila Eugen prošla kompletní rekonstrukcí a je připravena uspokojit náročnější klientelu. Vila Eugen spojuje krásné a klidné prostředí s moderním ubytováním. Hotely v lázních Karlova Studánka nabízí pro své hosty komfortní ubytování. Pokoje pro samoplátce mají vždy sociální zařízení. Je to naprostým standardem. Ze všech lázeňských domů klienti dochází do letních lázní na procedury. Areál lázní je ovšem malý a vše je na dosah.

 

Nejoblíbenější pobyt v horských lázních Karlova Studánka je:

Během tohoto pobytu si budete moci vychutnat rašelinový zábal, částečnou masáž od tamějších profesionálních masérů, navštívíte solnou jeskyni, a budete si moci vychutnat večerní zábavný program který pro vás každý víkend lázně Karlova Studánka připravují. Tento pobyt je obzvláště vhodný pro lidi, kteří trpějí dýchacími potížemi, díky solné jeskyni a potížemi s klouby, díky rašelině. Navíc od nás dostanete jako dárek láhev vína Maxmillian.
 

Rehabilitační bazén v Karlově Studánce

V lázních Karlova Studánka je již otevřen nový bazén se slanou vodou, finskou saunou, tepidáriem a whirpoolem. Přijďte i Vy si se svými kamarády nebo rodinou zaplavat a vyzkoušet nový bazén a saunu...více o bazénu.

Co říkají ostatní

Ještě váháte, zda horské lázně Karlova Studánka navštívit? Prohlédněte si na internetu fotografie z tohoto místa a pročtěte si recenze od jiných hostů. Přesvědčí vás. Paní Zdena například píše:

„Chci poděkovat všem zaměstnancům lázní za ochotu a vlídnost, se kterou jsem se v lázních setkala. Pobyt mně prospěl a těším se, že příští rok zase přijedu.”

A pan Bohumil si pobyt také velmi vychvaluje:

„Po 33 letech v dole Eduard Urx OKD se rád vracím. Hodně se mi spraví tělesná kondice i dýchání. Děkuji všem zaměstnancům lázní. I letos přijedu.”

Lázně Karlova Studánka si dokonce oblíbil i list The New York Times. Ten je také doporučoval.

Zima ani léto tady nemá chybu

V létě tu na vás čekají ty nejkrásnější procházky, jaké si dokážete představit. Vůně lesů a teplé horské sluníčko vás bude provázet na každém kroku. Nebo můžete sednout na kolo a vydat se prozkoumat okolí tímto způsobem. Jestli si rádi zahrajete tenis nebo volejbal, potěší vás místní kurty.

A v zimě se tu také nebudete nudit. Celou krajinu zahalí sněhová přikrývka a při toulkách po okolí ani nevšimnete, že mrzne. Také si perfektně zalyžujete nebo zajezdíte na snowboardu. Doma rozhodně nenechávejte ani běžky, při pohledu na zdejší udržovanou stopu by vás to mrzelo.

Ještě by vás mohlo zajímat, že se v Lázních Karlova Studánka dá platit kartou, připojíte se na wi-fi, bez problémů zaparkujete a o svých dětech během pobytu nebudete ani vědět. Jak to? Budou si hrát v parádním dětském koutku.

 

Okolí si zamilujete

800 metrů nad mořem - přesně to je výška, ve které se nachází horské lázně Karlova Studánka. Už první nádech vám napoví, že jste si svůj pobyt vybrali skutečně dobře. Založení těchto lázní si nebude pamatovat ani vaše babička. Je to už více než 200 let. Úžasné je, že fasády budov vypadají, jako by se tu zastavil čas. Jedna horská roubenka za druhou, doslova jako z pohádky. V okolí najdete útulné kavárny, pěkné restaurace a dokonce i jeden umělý vodopád.

Tipy na výlety: Vydejte se podél vodopádu na horu Praděd. Zažijete úžasné dobrodružství. Chvíli půjdete po můstcích, chvíli po schodech a dokonce i po žebřících. Pokud hledáte klidnější místo, navštivte Ronaldův kámen, krásná vyhlídka vám vezme dech.

Služby lázní Karlova Studánka


Sauna

Kavárna

Bazén

Recepce

Parkování

Procedury

Restaurace

Máte dotaz?


732 444 902

studanka@e-lazne.eu

Karlova Studánka 6, 793 24 Karlova Studánka

Nabízené hotely

hr

Často kladené dotazy

hr
Který pobyt je v Karlově Studánce nejprodávanější?

Mezi nejprodávanější pobyty patří luxusní víkend a zážitkový pobyt.

Ve kterém hotelu jsou klienti ubytováni?

Karlova Studánka má k dispozici 8 lázeňských hotelů. Mezi nejluxusnější hotely patří vila Eugen, která nabízí komfortní ubytování.

Mají horské lázně Karlova Studánka wellness?

Hned vedle bazénu je k dispozici tepidarium, umožňující relaxaci v suchém i vlhkém teple a finská sauna. Můžete si užít také whirpool.

Od kolika hodin jsou pokoje k dispozici?

Nástup na pobyt je ve 12 hod.

Je možné zaparkovat zdarma v lázních Karlova Studánka?

V lázních Karlova Studánka je možné zaparkovat u vily Vlasta, vily Eugen, ale také u hotel u Libuše. Parkování je zpoplatněno 50 Kč / den. Držiteli ZTP/P jsou osvobozeni od placení parkovného.

Co léčí lázně Karlova Studánka?

Horské lázně Karlova Studánka léčí primárně dýchací potíže. Kompletní indikační seznam naleznete zde.

Platba benefity

hr

Platba benefity

hr
sodexo logo
benefity logo
benefit plus logo
sphere logo
zpmv logo