Recenze lázní Jáchymov

Petra Janků

Pobyt v lázních Jáchymov si vždycky parádně užijeme. Jezdíme tam opakovaně a služby i servis jsou skvělé. Radonová voda nám vždy pomůže na bolavá záda a jezdíme z lázní jako znovuzrození. Můžeme jen doporučit.


Jan s rodinou

Byli jsme na pobytu v krásném hotelu Radium Palace. Děti se vyřádily v Agricole v bazénu. Celkově jsme byli spokojeni. Strava byla pestrá a i dětem chutnalo.


Pavlik

Jednoznačně krásné lázně na jižní Moravě. Strávili jsme tu s manželkou perfektní pobyt.


Petule J.

V lázních Lednice jsme si pobyt užili. Milý personál a skvělé procedury. Příště zůstaneme určitě déle.


Zuzik a Pavel

Byli jsme v lázních Lednice v roce 2018 a od té doby se tam vracíme každý rok. Líbí se nám lokalita, ze které se dají podnikat skvělé výlety.


Jarda s rodinou

Lázně Lednice jsou skvělým kompromisem mezi wellness hotelem a lázněmi. Příjemné prostředí a ochotný personál je zde samozřejmostí. Máme to tam rádi a budeme se vracet.


Pavlína K.

Moc hezké prostředí a fajn balneo. Měli jsme 4 procedury a moc nám ulevili proti bolavým zádům.


Karel Svižný

Byl jsem zde s manželkou, která pobyt dostala k výročí. Moc jsme si pobyt užili a byli spokojeni. Strava perfektní a procedury také. Využili jsme i bazén v rámci pobytu zdarma.


Jeník P.

Krásné prostředí a fantastické procedury. Pobyt mi pomohl na má bolavá záda. Mohu doporučit.


Honza s rodinou

Klidné prostředí a super relaxace. Vzali jsme s sebou i děti a překvapivě byly spokojené a nemohli jsme je dostat z bazénu. Personál se choval moc hezky.


Byli jste v lázních Jáchymov?

hr

řekněte nám svůj názor