Lázně pro diabetiky

Lázně pro diabetiky - na cukrovku

 

Naučte se v lázních pečovat sami o sebe a osvojte si nové stravovací a cvičební návyky. Lázeňský pobyt vás zároveň zrelaxuje a pomůže vám v boji s onemocněním cukrovky.

 

Lázně léčící diabetes

Pobyt Týden pro zdraví v lázních Luhačovice

Pobyt Zdraví v lázních v Konstantinových Lázních

Pobyt Jsem diabetik v lázních Karlova Studánka

 

Diabetes

Nemocných s cukrovkou stále přibývá. Diabetes představuje onemocnění, které zabraňuje tělu efektivně využít energii z potravy. Léčí se inzulínem a změnou životního stylu. Pacienti musí dodržovat dietu a začít cvičit. K tomu nepomohou pouze brožury a informace, které získáte na internetu. Nejlepším způsobem, jak nabrat potřebnou sílu a zvládnout změnu životního stylu, je pobyt v lázních. Tady získají diabetici podporu a díky cílenému vedení odborného personálu si osvojí nové návyky mnohem jednodušeji a hlavně správně.

 

Kombinace cvičení, stravy a lázeňských procedur

 

Lázeňské pobyty se zaměřením na péči o diabetiky představují kombinaci speciálních lázeňských procedur, cvičení a stravování s ohledem na individuální potřeby. Lékaři doporučují diabetikům celkové snížení tělesné hmotnost, aby eliminovali riziko výskytu dalších onemocnění, jako je například ohrožení kardiovaskulárního systému.  V lázních se dozvíte řadu užitečných informacích o svém onemocnění a pochopíte, proč je pro vás důležité dodržovat nové stravovací návyky a zařadit do svého života fyzickou aktivitu.

 

Lázeňské procedury

 

V lázních dostanete individuální péči od předních odborníků na tuto problematiku. Ošetřující lékař vás vyšetření, následně zhodnotí váš stav a doporučí léčebné lázeňské procedury. Cílem je zlepšení zdraví včetně vaší psychické stránky. Dopřejte si pitnou kúru léčivými minerálními prameny včetně koupelí, masáží, pravidelného plavání a cvičení pod vedením zkušených fyzioterapeutů. V lázních vás zároveň obklopí příroda a klid. Načerpejte energii při nekonečných procházkách v zeleni.