Lázně podle indikace

Seznam lázní podle indikace

Obsah:

Pohybové lázně pro seniory

Lázně pro onkologické pacienty

Lázně pro pacienty s kožními nemocemi

Lázně pro kardiaky

Lázně pro diabetiky

Lázně pro pacienty s atopickým ekzémem

Lázně na horní cesty dýchací

Lázně pro gynekologické onemocnění

 

Každé lázně mají svůj indikační seznam. Co a jak které lázně léčí? Dopřejte si zdraví a relaxaci v českých lázních. Lázně i v dnešní době patří k neodmyslitelným pomocníkům v oblasti kondice, zlepšení zdravotního stavu i parádní relaxace.

 

Pohybové lázně pro seniory

Pohybové potíže patří vůbec k těm nejběžnějším a rozhodně se netýkají jen starších osob. Je to dáno životním stylem, který nepatří k nejzdravějším. Pokud chcete navrátit zdravý pohyb do svého života, zajeďte si do lázní minimálně na 14 dnů. Podrobnější info o lázních, kde léčí pohybový aparát se dočtete zde.

 

Lázně pro onkologické pacienty

Péče a rekonvalescence v lázních vás po prodělané léčbě vrátí rychleji zpět do normálního života. Opět získáte kvalitní osobní i pracovní život a budete se moct věnovat svým oblíbeným činnostem. Podrobnější informace o lázních pro onkologické pacienty.

 

Lázně pro pacienty s kožními nemocemi

Blíží se léto – sezóna kraťasů, krátkých triček a šatů na ramínka. Pro ty, které trpí akné, psoriázou (lupénka), ekzémem nebo jinou kožní nemocí, však tohle horké období představuje značný stres. Zajděte si do lázní a vylečte se. Podrobnější informace o lázních pro pacienty s kožními onemocněními.

 

Lázně na srdce v Česku (pro kardiaky)

Lázně nabízejí rehabilitaci kardiaků s důrazem na prevenci vzniku srdečních a mozkových příhod. Cílem péče je přispět k normalizaci zdravotního stavu pacienta po náročné operaci a jeho úspěšný návrat do běžného života. Podrobnější informace o lázních pro kardiaky.

 

Lázně pro diabetiky

Naučte se v lázních pečovat sami o sebe a osvojte si nové stravovací a cvičební návyky. Lázeňský pobyt vás zároveň zrelaxuje a pomůže vám v boji s onemocněním cukrovky. Podrobnější informace o lázních pro diabetiky.

 

Lázně pro pacienty s atopickým ekzémem

České lázně evidují skvělé výsledky při léčbě tohoto onemocnění. V případě, že trpíte atopickým ekzémem vy nebo vaše děti, neváhejte a vyrazte do lázní. Řada českých lázní se již tradičně zabývá léčbou atopického ekzému a doprovodných alergických onemocnění. Více informací o lázních pro atopiky.

 

Lázně na horní cesty dýchací

Patří sem například alergické rými, průduškové astma, chronická bronchitis, záněty dýchacího ústrojí, problémy s hlasivkami apod. Více si o lázních na horní cesty dýchací si přečtěte zde.

 

Lázně pro gynekologické onemocnění

Léčba gynekologických problémů má zejména ve Františkových Lázních dlouhodobou tradici a také skvělé výsledky. Přečtěte si více o lázích pro gynekologickou léčbu.