fb-pixel
Prosíme o trpělivost se státním příspěvkem do lázní. Není jasná metodika, čekáme na vysvětlení MMR. Děkujeme za pochopení.

Služby lázní Velké Losiny


Sauna

Klimatizace

Kavárna

Bazén

Recepce

Parkování

Procedury

Wifi

Wellness

Máte dotaz?


732 444 902

losiny@e-lazne.eu

Lázeňská 323, 788 15 Velké Losiny

Mapa


Termální park

Termální park - Lázně Velké Losiny

 

Areál termálního parku

Představujeme vám unikátní termální park na Moravě, který je svou rozlohou a atrakcemi vyjímečný. K zábavě i relaxaci je vám k dispozici devět bazénů – vnitřních i venkovních s teplotou vody okolo 33°C. K areálu termálního parku patří vnitřní bazény a venkovní bazény. Skvělou atrakcí jsou také 2 tobogány, divoká voda, jeskyně, vodopád a chrliče. Pro děti je určen dětský bazének. Odpočinek vám zajistí relaxační zóna s masážními sedátky a lehátky.

 

Sauny, které máte k dispozici:

  • finská sauna
  • parní sauna
  • aroma sauna
  • solná sauna
  • saunové ceremoniály

 

TEPIDÁRIUM je při saunovacím procesu nedílnou součástí uvolnění. Odpočiňte si mezi jednotlivými fázemi saunování v relaxačních místnostech.

 

Bazény jsou napájeny z přírodních minerálních zdrojů, takže vaše relaxace bude zdavější a pohodovější. Mezi pozitivní účinky vodoléčby patří úleva při pohybových problémech a při kožních problémech. V termálním parku si můžete také dopřát masáž. Doporučujeme jávské masáže, které provádí profesionální terapeutka z Indonésie.