fb-pixel
Prosíme o trpělivost se státním příspěvkem do lázní. Není jasná metodika, čekáme na vysvětlení MMR. Děkujeme za pochopení.

Služby lázní Velké Losiny


Sauna

Klimatizace

Kavárna

Bazén

Recepce

Parkování

Procedury

Wifi

Wellness

Máte dotaz?


732 444 902

losiny@e-lazne.eu

Lázeňská 323, 788 15 Velké Losiny

Mapa


Lázně Velké Losiny

Velké Losiny Olomoucký kraj
Velké Losiny Olomoucký kraj

Termální lázně na Moravě

Lázně Velké Losiny s.r.o. prošly v poslední době velkou rekonstrukcí. Byla opravena hlavní budova Eliška i s balneoprovozem. Nyní celý komplex splňuje čtyřhvězdičkový standard. Termální lázně patří mezi nejstarší a nejznámější moravské lázně s dlouholetou tradicí. Mají věhlas jak pro léčebné výsledky a jedinečné sirné termální prameny, tak pro svou příjemnou polohu v podhůří Hrubého Jeseníku.

O lázních Velké Losiny

hr

Příroda dala Velkým Losinám do vínku léčivé termální prameny, které mají blahodárné účinky na pohybový aparát a nervovou soustavu. Jejich teplota se pohybuje okolo 36°C a losinská balneoterapie je využívá k léčebným koupelím a k napájení vnitřního i venkovního bazénu, které doplňuje celá řada lázeňských, relaxačních a wellness procedur. Termální lázně Velké Losiny jsou vyhledávaným místem všemi, kteří chtějí pečovat o své zdraví, načerpat novou energii a prožít příjemnou dovolenou. Věříme, že termální lázně Velké Losiny Vám budou nabízet pohodlí, komfort a kvalitní profesionální služby stejně jako ostatní lázeňské hotely sítě ROYAL SPA.

 

Jedinečný termální park v České republice

 

Termal park již zahájil svůj provoz. Skvělý tip na celodenní výlet za zdravím je do venkovního termálního koupaliště ve Velkých Losinách. Přijeďte se vykoupat v léčivé termální sirné vodě, která příznivě působí na pohybové, nervové, respirační, kožní a oběhové nemoci.

Vyniká svým prostředím a nabízí pro každého něco, stačí si jen vybrat z nabízených pobytů. Všechny pobyty můžete věnovat jako dárek pomocí dárkového poukazu. Samozřejmostí je také vystavení faktury na čerpání z FKSP. Pojišťěncům ministerstva vnitra poskytujeme 5% slevu na veškeré pobyty.

 

Wellness ve Velkých Losinách

 

Wellness je dnes velmi módní a trendy slovo. Jedná se o životní styl, který se soustředí na zdraví a péči o své tělo. Lázně Velké Losiny nabízí nejen léčebné pobyty, ale i moderní wellness pobyty. Klienti si skvěle odpočinou a naberou novou energii. Tím, že v lázních je kvalifikovaný personál, si užijete wellness mnohem více.

Služby lázní Velké Losiny


Sauna

Klimatizace

Kavárna

Bazén

Recepce

Parkování

Procedury

Wifi

Wellness

Máte dotaz?


732 444 902

losiny@e-lazne.eu

Lázeňská 323, 788 15 Velké Losiny

Mapa


Nabízené hotely

hr

Byli jste v lázních Velké Losiny?

hr

řekněte nám svůj názor

Platba benefity

hr

Platba benefity

hr
sodexo logo
benefity logo
benefit plus logo
sphere logo
zpmv logo