Lázně Bělohrad


Nabízené pobyty 2020


Služby lázní Bělohrad - resortu Tree of Life


Sauna

Kavárna

Bazén

Recepce

Parkování

Procedury

Wifi

Lobby

Wellness

Restaurace

Máte dotaz?


732 444 902

tree@e-lazne.eu

Lázeňská 531, 507 81 Lázně Bělohrad

Lázně Bělohrad

Momentálně nedostupné

Spojení tradic a moderního prostředí

Spa resort Tree of Life je ideální kombinací tradice stoletých lázní, přírody a pohodlí luxusního hotelu. Mezi desítkami procedur máte možnost mimo jiné využít zábaly ze slatinné rašeliny z místního přírodního zdroje, které mají pozitivní vliv na bolesti svalů a kloubů.

O lázních Bělohrad - resortu Tree of Life

hr

Ve volných chvílích se můžete projít v přilehlém lesoparku či si odpočinout v relaxačních zónách s výhledem na hotelové zahrady či jezero, které se rozprostírá za hranicemi Spa resortu. Na veškeré pobyty Vám rádi vystavíme fakturu, navíc pokud jste pojištěnci ZPMV ČR, tak obdržíte 5% slevu. Je možné také hradit přes www.benefity.cz a www.benefity-plus.eu

 

Nejoblíbenější pobyty v lázních Bělohrad

 

Ubytování v lázních Bělohrad - resort Strom života

 

Ubytování je zajištěno v komfortně vybavených dvoulůžkových pokojích (koupelna s vanou nebo sprchou, WC + bidet, balkón, klimatizace, minibar, internet, telefon, TV SAT, trezor, k zapůjčení župan) nebo apartmánech (koupelna s rohovou vanou a sprchou, 2x WC + bidet, kuchyňka - set na přípravu čaje a kávy, balkón, klimatizace, minibar, internet, telefon, TV SAT, trezor, obývací pokoj, k zapůjčení župan). K dispozici je také bezbariérový pokoj, ve všech pokojích i apartmánech je možnost přistýlky. Pokoje jsou hostům k dispozici v den příjezdu od 13.00 a v den odjezdu do 11.00 hod. V případě plné penze začíná stravování v den příjezdu obědem podávaným do 14.00.

 

Správný název resortu není Tree of Live

 

Spousta klientů hledá Tree of Live na internetu, správný název resortu je ovšem Tree of Life. Dejte tedy pozor, co zadáváte. Nemusíte tak najít to, co hledáte.

 

Služby spa resortu Tree of Life v Bělohradu

Všechny lázeňské, wellness i kosmetické procedury jsou hostům poskytovány přímo v budově lázeňského resortu.

Ceník procedur a popis jednotlivých procedur

 

Příjemnou možností odpočinku je Exotic Spa - barevná oáza s krásnou mozaikou, parními lázněmi, whirlpoolem a originálními procedurami. Rassulbad nabízí kouzlo Orientu spojené s rituálem barevných materiálů a páry. Jedná se o orientální parní lázeň, při které se využívá vlhké teplo spolu s působením léčivého bahna. Vzhledem k teplotě do 50 °C jej mohou navštívit i klienti s kardiálními problémy, velice dobře působí na lupénku a alergická kožní onemocnění. Solná či bylinná pára vyčistí všechny póry a Laconium (jemná forma finské sauny - teplota 55 °C) vám dopřeje pocit absolutní relaxace v kruhovém prostoru vyplněném šerosvitem a hudbou. Jeho součástí je i bazén, kam mají u některých pobytů hosté lázeňského resortu Tree of Life **** v Bělohradu volný vstup.

Lázně Bělohrad


Nabízené pobyty 2020


Služby lázní Bělohrad - resortu Tree of Life


Sauna

Kavárna

Bazén

Recepce

Parkování

Procedury

Wifi

Lobby

Wellness

Restaurace

Máte dotaz?


732 444 902

tree@e-lazne.eu

Lázeňská 531, 507 81 Lázně Bělohrad

Nabízené hotely

hr

Platba benefity

hr

Platba benefity

hr
sodexo logo
benefity logo
benefit plus logo
sphere logo
zpmv logo