Služby lázní Františkovy Lázně


Sauna

Úschovna

Klimatizace

Zavazadla

Kavárna

Bazén

Recepce

Parkování

Procedury

Wifi

Wellness

Restaurace

Máte dotaz?


732 444 902

frantiskovy@e-lazne.eu

Jiráskova 3, 351 01 Františkovy Lázně

Wellness a sport

Wellness a sport

 

V poslední době se lázně zaměřily také na nabídku wellness pobytů. Wellness pobyt Vás krásně uvolní a dobije Vám ztracenou energii. Wellness ve Františkových Lázních bylo nedávno rozšířeno o kryoterapii, která napomáhá v léčbě bolestí kloubů a pohybového aparátu. Z ostatních wellness služeb je nabízena sauna, solárium, bazénový komplex, různé druhy masáží a kosmetika.

 

Golf

 

Františkovy Lázně nabízí rovněž golfové pobyty s mistrovským golfovým hřištěm. U golfového pobytu spojíte wellness a relaxaci se sportem.

 

Půjčovna kol

 

Pro milovníky cykloturistiky je ve městě připravena půjčovna kol, která se nachází vedle parkoviště u Luisiných lázní. Můžete si naplánovat trasy libovolně dlouhé a různé náročnosti. Příroda v okolí ve Vás zanechá nezapomenutelné dojmy a Vy budete mít dobrý pocit, že jste díky pohybu na kole ještě udělali i něco navíc pro své zdraví.

 

Aquaforum

 

Mezi novinku patří také Aquaforum, kde se vyřádí nejen děti na tobogánech, ale i dospělí na různých vodních atrakcích. Aquaforum nabízí 3 vnitřní a 3 venkovní bazény s atrakcemi, whirpooly, tobogán, vodní skluzavky, vzduchové masážní lavice, vřídla a další. Otevírací doba je denně mezi 9 – 21 hod. Aquaforum je spojeno s lázeňským domem Pawlik a pro hotelové hosty je vstup do bazénů zdarma.

 

Vodní sporty

 

Přehradní nádrž Jesenice, postavená v letech 1957 – 1961 jako ochrana před povodněmi a zdroj užitkové vody pro Sokolovsko a Chomutovsko, nabízí příležitost pro vodní sporty a sportovní rybaření.