Služby lázní Ostrožská Nová Ves


Sauna

Zavazadla

Kavárna

Bazén

Recepce

Parkování

Procedury

Wifi

Máte dotaz?


732 444 902

ves@e-lazne.eu

Kunovská 664, 687 22 Ostrožská Nová Ves

Recenze lázní Ostrožská Nová Ves

Vítek

V lázních jsem byl poprvé a byl jsem překvapen, jak se mi líbilo. Byl jsem psychicky i fyzicky hodně vyčerpaný a za týden jsem odjížděl v dobré náladě a pohodě.


Kačka a Mirek

Moc hezké lázně, menšího typu, ale o to příjemnější personál. Projeli jsme i spoustu koutů slovácka a byli nadšeni. Opravdová relaxace.


Jarda a Pepa

Kouzelné lázně s nádherným okolí. Doporučujeme projet na kole vinařské stezky. Z pobytu jsme byli celkově nadšeni.


Helena

Dobrý den,

v neděli 7. 3. 2021 jsme se vrátili z lázeňského pobytu – super, perfektní, úžasné. Sirnaté lázně jsme absolvovali poprvé a už víme, že tyto lázně budeme navštěvovat pravidelně 1-2x ročně, pokud budou volné. Již jsme absolvovali několik lázní, ale tyto lázně nemají chybu resp. žádnou jsme nenašli ani nezjistili. - Při vstupu do haly na recepci pozdrav, úsměv, měření teploty (Covid-19), informativní sdělení a vše s úsměvem a popřáním hezkého pobytu. - Přijímací zdravotní sestra komunikativní, testy na COVID-19, informativní sdělení a opět důležitý úsměv. - Pan doktor MUDr. Sochor otázka na zdravotní potíže, nemoci, odpovědi na dotazy a vypsání procedur – úžasné, procedury „konečně“ zaměřené na náš zdravotní stav, úsměv - Zdravotní sestry – při každodenní práci nechyběl úsměv, zasmání, stálé se opakující kouzelná, nenucená, ale důležitá slova – dobrý den, děkuji, prosím, hezký den, hezký víkend – úžasné. - Celodenní strava (plná penze) – luxusní jídlo, počínaje snídaně, obědů, večeří, zákusků, pohárů – děkujeme pracovníků kuchyně za přípravu super jídel, pracovníkům roznášení jídel v jídelně za rychlou a bezchybnou roznášku ke stolu. Závěrem chceme sdělit, že jsme se v lázních necítili jako „kus“ ale jako skuteční pacienti, kteří byli od prvního dne přijatí jako hosté či pacienti, a takto jsme se cítili po celou dobu našeho pobytu. Stálé zmiňuji základní pravidla slušného chování ( dobrý den, děkuji, prosím atd.), úsměv, můžeme říci, že v sirnatých lázních Ostrožská Nová Ves toto nechybí. Přejeme i nadále dobrou náladu, a že to v dnešní době není lehké víme všichni, všem pevné zdraví, pohodu a elánu. Děkujeme Manželé Václav a Helena Hanzelkovi


Standa K.

Absolvoval jsem právě týdenní pobyt jako samoplátce v programu léčba lupénky s ukončením dne 12.02.2023. Krásné prostředí, luxusní ubytování, skvělý a usměvavý personál v celých lázních, úžasná kuchyně. Není absolutně co vytknout, lze jen doporučit. Přeju všem v celých lázních do dalších let pevné zdraví, všudypřítomný neutuchající elán a spoustu usměvavých pacientů. Standa.


Jarka

Lázně úžasný.. recepční Dana nejúžasnější. Všechny procedury a sestřičky top,pan kuchař skvěle vaři.


Byli jste v lázních Ostrožská Nová Ves?

hr

řekněte nám svůj názor