Služby lázní Luhačovice


Sauna

Zavazadla

Kavárna

Bazén

Recepce

Parkování

Procedury

Wifi

Lobby

Wellness

Restaurace

Máte dotaz?


732 444 902

luhacovice@e-lazne.eu

Lázeňské náměstí 436, 763 26 Luhačovice

Kultura a volný čas

Lázně Luhačovice patří k největším lázním na Moravě a poskytuje šiřokou nabídku kulturních akcí i možností výletů po okolí. Luhačovice si můžete užít jak sportovně, tak i kulturně. K hlavním sportovním aktivitám patří: nordic walking, na kole, na inline bruslích anebo vláčkem.

 

Hudba a Luhačovice

V Lázeňském divadle vystupují přední čeští i zahraniční umělci. K Luhačovicím každoročně patříkulturní léto s kolonádními koncerty a hudebnímiči divadelními festivaly. Pro milovníky hudby a divadla připravujeme k lázeňským pobytům permanentní vstupenky na festivaly Luhačovického kulturního léta.Město je plné útulných cukráren, kaváren a restaurací.Za pěkného počasí nabízí většina podniků posezenína venkovních zahrádkách.

 

Výlety po okolí

Výlety do okolí Luhačovic vám umožní poznávání Zlínského kraje. Setkávají se zde tři národopisné celky – svérázné Valašsko, pohostinné Slovácko a úrodná Haná.Navštivte krajské město Zlín, rodiště slavného zakladatele obuvnického impéria Tomáše Bati, s typickou funkcionalistickou architekturou a cihlovými domky.Blízké Vizovice jsou proslulé barokním zámkem a výrobou slivovice.Vydejte se do zámku Buchlovice, poznejte historii hradu Buchlov. Naplánujte si výpravu na poutní místo Velehrad nebo do skanzenu v Rožnově pod Radhoštěm. Kroměříži se pro unikátní soubor architektonických památek a půvabných zahrad přezdívá „hanácké Atény“. Kroměřížské zahrady a Arcibiskupský zámek jsou zapsány na seznam chráněných památek UNESCO.