Služby lázní Luhačovice


Sauna

Zavazadla

Kavárna

Bazén

Recepce

Parkování

Procedury

Wifi

Lobby

Wellness

Restaurace

Máte dotaz?


732 444 902

luhacovice@e-lazne.eu

Lázeňské náměstí 436, 763 26 Luhačovice

Lázně Luhačovice

Luhačovice Zlínský kraj
Luhačovice Zlínský kraj

Největší lázně na Moravě s tradicí

Kdo by neznal lázně Luhačovice? Vždyť se jedná o jedny z nejkrásnějších, největších a nejstarších lázní v naší republice. Právem se řadí i k nejnavštěvovanějším. Zásluhu na tom má krásná příroda okolních Bílých Karpat, typická architektura lázeňských domů, bohatá nabídka volnočasových aktivit, ale v neposlední řadě především  četné unikátní minerální prameny, profesionální přístup lázeňského personálu a vynikající gastronomie.

O lázních Luhačovice

hr

Léčba je zaměřena na choroby dýchacích cest, pohybového aparátu, oběhového a trávicího ústrojí, nově též na onkologické a nervové indikace. Luhačovice jsou tak rozhodně místem nejen pro lázeňskou léčbu, ale i místem pro skvělý odpočinek během Vaší dovolené.

 

Proč navštívit lázně Luhačovice a. s.

 

Lázně Luhačovice, jako součást Spa & Wellness Nature Resorts – největší lázeňské skupiny v České republice, poskytují prvotřídní lázeňskou léčbu. Disponují lékaři – odborníky pro každou léčenou indikaci, jsou smluvním partnerem všech zdravotních pojišťoven a nabízejí jak komplexní, tak příspěvkovou zdravotní péči. Část kapacit je samozřejmě vyčleněna i pro samoplátecké lázeňské a wellness pobyty, jejichž nabídková paleta je nejširší. Vynikající kvalita léčebné péče je doložena celou řadou certifikátů kvality a ocenění, jako např. Certifikátem zaručujícím kvalitu v oboru poskytování lázeňské péče podle normy ISO, certifikátem EuropeSpa Med, propůjčeným Evropským svazem léčebných lázní apod.

 

Lázeňská léčba/indikace

 

Lázně využívají unikátní minerální hydrogenuhličitano-chlorido-sodné-jodové prameny, kterých je v současnosti k dispozici 11. Jejich teplota se pohybuje mezi 10 – 14 stupni Celsia. Ten nejznámější pramen – Vincentka - je základním inhalačním médiem ve většině inhalatorií v České republice. Její účinek přímo z pramene je ovšem nenahraditelný. K dalším známým zdrojům se řadí Aloiska, Ottovka, Pramen MUDr. Františka Šťastného a Pramen Nový jubilejní. Lázně jsou také profilovým zařízením v České republice pro léčbu dýchacích cest. K dalším léčeným indikacím patří choroby trávicího traktu, poruchy výměny látkové (zejména cukrovka), V uvedených případech jsou využívány především pitné kúry, resp. inhalace. Koupele v minerální vodě se využívají hlavně při nemocech pohybového a oběhového ústrojí a při nervových chorobách. Nesmíme ovšem zapomenout na léčbu dětí. Už od věku 1,5 roku mohou jezdit děti s doprovodem na léčení do Luhačovic, kde minerální prameny a klimatické podmínky zlepšují jejich zdravotní stav.

 

Ubytování v lázních Luhačovice

 

Pro ubytování mohou lázeňští hosté a návštěvníci lázní využívat různé typy bydlení podle svého vkusu a finančních možností. Typickou architekturou se vyznačují stavby Dušana Jurkoviče, k ním patří právě Jurkovičův dům, Vila Chaloupka a Vila Jestřabí. Jurkovičův dům prošel důkladnou rekonstrukcí a splňuje požadavky na bydlení i těch nejnáročnějších klientů, kteří vyžadují všechny služby „pod jednou střechou“.  Oblíbeným místem pobytů jsou i vily „v alpském stylu“, jako jsou Vila Lipová, Vila Alpská růže, Vila Austria. Pro další ubytování  lázeňských hostů slouží též rekonstruované prostory Domu Bedřicha Smetany nebo Společenského domu. Všechny dosud uvedené objekty jsou spíše komorního až rodinného charakteru. Velkokapacitními objekty, kde hosté bydlí, stravují se i absolvují lázeňské procedury, jsou hotel Palace a lázeňský dům Morava. Ovšem nejluxusnějším zařízením v Luhačovicích je hotel Alexandria, který po pečlivé rozsáhlé rekonstrukci představuje skutečnou špičku. Díky rekonstrukci hotel získal wellness prostory, které se rozkládají ve dvou podlažích a imitují starořímský styl lázní. Všechny pokoje nabízejí nejmodernější komfort pro ubytované hosty. V Francouzské restauraci jste zváni na zážitkovou gastronomii, kdy některé pokrmy číšníci flambují přímou stolu a násobí tak kulinářský zážitek.

Služby lázní Luhačovice


Sauna

Zavazadla

Kavárna

Bazén

Recepce

Parkování

Procedury

Wifi

Lobby

Wellness

Restaurace

Máte dotaz?


732 444 902

luhacovice@e-lazne.eu

Lázeňské náměstí 436, 763 26 Luhačovice

Nabízené hotely

hr

Často kladené dotazy

hr
Který pobyt je v lázních Luhačovice nejprodávanější?

K nejpopulárnějším pobytům patří akční pobyt Krátká relaxace.

Který hotel v Luhačovicích má vlastní bazén?

Bazén přímo v hotelu mají: hotel Alexandria , hotel Jurkovičův Dům a také hotel Palace.

Je možné parkování v lázních Luhačovice u hotelů?

Ano, téměř každý hotel má své parkování, které je zpoplatněn. Cena činí 60 Kč / den. Je možné také pronájem garáže.

Je možný pobyt s domácím mazlíčkem?

V lázních Luhačovice se léčí osoby s dýchacími potížemi, takže pobyt s domácím mazlíčkem není možný.

Je možná v lázních Luhačovice změna procedur?

Změna procedur je možná jen v případě zdravotních potíží a musí ji schválit lékař.

Může mi zaměstnavatel v rámci FKSP přispět na pobyt v lázních Luhačovice?

Ano, rádi vám vystavíme fakturu. U své objednávky stačí uvést v poznámce fakturační údaje a text faktury.

Co léčí lázně Luhačovice?

Lázně Luhačovice mají poměrně dlouhý indikační seznam - od léčby dýchacích cest až po pohybový aparát. Můžete si jej přečíst zde.

Platba benefity

hr

Platba benefity

hr
sodexo logo
benefity logo
benefit plus logo
sphere logo
zpmv logo