Služby Konstantinových Lázní


Sauna

Klimatizace

Kavárna

Bazén

Recepce

Parkování

Procedury

Wellness

Restaurace

Bezbariérový

Máte dotaz?


732 444 902

konstantin@e-lazne.eu

Plzeňská 58, 349 52 Konstantinovy Lázně

Spa Boutique hotel Löwenstein ****

Spa Boutique hotel Löwenstein **** - Konstantinovy Lázně

Stylový spa hotel Löwenstein v Konstantinových Lázních je hotel, který svým hostům nabízí léčení i odpočinek v designovém prostředí. Užijte si bylinné koupele, uvolněte se voňavými masážemi, dopřejte si relaxaci v luxusních apartmánech. Pochutnejte si na výborné kávě, kvalitním moravském vínu a regionálních potravinách. Nechte se unášet na vlně retro hudby z naší bohaté kolekce vinylových LP desek.

 

Spa Boutique Hotel Löwenstein nabízí ubytování ve 12 komfortně vybavených apartmá ve 3 kategoriích a ve 4 studích. V designu interiéru hotelu upřednostňujeme čisté linie, u vybavení apartmánů kombinujeme moderní vzhled s použitím tradičních materiálů. Dbáme na spojení kvality, funkčnosti i estetické hodnoty. Chceme našim hostům zajistit exkluzivní pobyt po všech stránkách.

 

Restaurace Sklep:

Snídaňová restaurace s jedinečnou atmosférou a výtečnou snídaňovou nabídkou kombinuje lahůdky z farem v okolí lázní s pokrmy vlastní výroby, samozřejmostí je výběr ze snídaňového menu. V odpoledních a večerních hodinách slouží sklípek pro uzavřené skupiny, rádi Vám pro tuto příležitost připravíme pohoštění. Využít lze i možnosti projekce filmu nebo TV přenosu.

 

Studio (minimálně 40 m2)  - 2x jednolůžko + rozkládací pohovka

Apartmán Standard (minimálně 50 m2)  - 1x dvojlůžko + rozkládací pohovka

Apartmán Superior (minimálně 52 m2) – 1x dvojlůžko + 2 rozkládací taburety

Apartmán de Luxe (minimálně 72 m2) – 1x dvojlůžko + rozměrná rozkládací pohovka, designově a rozměrově náročnější kuchyňská linka, včetně myčky a kávovaru, českými skláři ručně vyrobený křišťálový lustr, stylový retro gramofon.

 

Součástí Spa Boutique Hotelu Löwenstein je snídaňová restaurace pro hotelové hosty. Obědy a večeře jsou servírovány v nedalekém lázeňském komplexu Prusík, v nově zrekonstruovaném stylovém jídelním sálu.

Nabízené pobyty

hr
NÁZEV POBYTU
DÉLKA
CENA
Léčebná lázeňská kúra
7 dnů
od 14 630,- Kč

Medical Orto
8 dnů
od 10 610,- Kč

Pobyt relax
8 dnů
od 11 570,- Kč

Medical cardio
8 dnů
od 10 800,- Kč

Pobyt pro seniory
8 dnů
od 10 300,- Kč

Wellness na 4 noci
5 dnů
od 8 630,- Kč

Relax víkend
Akce
3 dny
od 3 520,- Kč
Akce

Wellness víkend
3 dny
od 4 230,- Kč

Platba benefity

hr
sodexo logo
benefity logo
benefit plus logo
sphere logo
zpmv logo