Služby Konstantinových Lázní


Sauna

Klimatizace

Kavárna

Bazén

Recepce

Parkování

Procedury

Wellness

Restaurace

Bezbariérový

Máte dotaz?


732 444 902

konstantin@e-lazne.eu

Plzeňská 58, 349 52 Konstantinovy Lázně

Hotel Prusík ***

Hotel Prusík *** - Konstantinovy Lázně

 

Lázeňský hotel Prusík je hlavní a tím pádem i největší budovou Konstantinových Lázní. Hotel disponuje non-stop recepcí, výtahem a vlastním balneoprovozem. Součástí budovy je i solná jeskyně, která se nachází v přízemí. Hotel Prusík má bezbariérový vchod a parkovací místa na vaše automobily. Pokoje mají vlastní sociální zařízení, televizi, telefon, ledničku a rádio. Jsou zde k dispozici i 4 nadstandardně vybavené apartmány. K příjemnému posezení Vám poslouží kavárna s terasou. U hotelu Prusík se nachází Wellness centrum Konstantin. Hotel Prusík je určen pouze pro klienty přes pojišťovnu.

 

Ubytování v hotelu Prusík

 

Váš pobyt v hotelu Prusík vám zpříjemní Konstantinovy lázně. Ty vám poskytnou spoustu úžasných zážitků v podobě masáží, zábalů a koupelí. Zajít můžete také na přednášku nebo si dopřát kulturu v podobě hudebního večera. Záleží pouze na vás. Konstantinovy lázně a hotel Prusík jsou jasnou volbou pro ty z vás, kteří touží načerpat novou energii a dokonale si odpočinout.

 

Tyto lázně si zamilují mladší generace i senioři. Dostane se vám prvotřídní péče a svůj zdravotní stav můžete zkonzultovat s lázeňským lékařem. Dochází přímo do hotelu Prusík. Možné je také laboratorní vyšetření a EKG.

 

Stále váháte, zda v Konstantinových lázních zvolit právě hotel Prusík? Prohlédněte si ho na fotografiích, ty vás přesvědčí o tom, proč si svůj pobyt zarezervovat právě zde.

Nabízené pobyty

hr
NÁZEV POBYTU
DÉLKA
CENA
Léčebná lázeňská kúra
7 dnů
od 14 630,- Kč

Medical Orto
8 dnů
od 10 610,- Kč

Pobyt relax
8 dnů
od 11 570,- Kč

Medical cardio
8 dnů
od 10 800,- Kč

Pobyt pro seniory
8 dnů
od 10 300,- Kč

Wellness na 4 noci
5 dnů
od 8 630,- Kč

Relax víkend
Akce
3 dny
od 3 520,- Kč
Akce

Wellness víkend
3 dny
od 4 230,- Kč

Platba benefity

hr
sodexo logo
benefity logo
benefit plus logo
sphere logo
zpmv logo