Služby Konstantinových Lázní


Sauna

Klimatizace

Kavárna

Bazén

Recepce

Parkování

Procedury

Wellness

Restaurace

Bezbariérový

Máte dotaz?


732 444 902

konstantin@e-lazne.eu

Plzeňská 58, 349 52 Konstantinovy Lázně

Hotel Jirásek ***

Hotel Jirásek - Konstantinovy Lázně

 

Lázeňský hotel Jirásek je po hotelu Prusík druhou největší budovou lázní. Stejně jako hotel Prusík má bezbariérový přístup. V hotelu probíhá i stravovování(snídaně formou bufetu, obědy a večeře výběr z menu). Hostům je zde k dispozici i krásná kavárna s terasou. Klienti mohou parkovat hned vedle hotelu. Hotel Jirásek má i vlastní rehabilitační bazén (10 x 5 m), výtah a internetový koutek. Všechny pokoje mají buď sprchu nebo vanu, sociální zařízení a část pokojů má i vlastní balkon. V létě je možné za hotelem využít i gril s ohništěm.

 

Ubytování v hotelu Jirásek

 

Hotel Jirásek je vhodný pro klidnou relaxaci a odpočinek. Pokud tedy preferujete pohodlí a zároveň menší hotel rodinného typu, je hotel Jirásek to pravé.

 

Hotel Jirásek je situován přímo vedle ředitelství lázní. Zde se také nachází přijímací a ubytovací kancelář, kde se dozvíte všechny potřebné informace o vašem pobytu a budoucí léčbě. V hotelu na vás čeká:

 

  • recepce, která vám je k dispozici nonstop
  • restaurace s kavárnou
  • půjčovna jízdních kol a nordic walking holí
  • rehabilitační bazén
  • salónek s Wi-Fi
  • možnost zakoupení dárků a časopisů

A to není zdaleka vše. Když vyjdete z hotelu a zamíříte do jeho zadní části, najdete speciální hřiště na pétanque a grilovací koutek s přírodním ohništěm.

 

Co skrývá okolí hotelu

 

Především houby. Najdete je snad i tehdy, když je zrovna nehledáte. Okolí Konstantinových lázní představuje doslova houbařský ráj. Uchvátí vás zde krásná příroda, která přímo vybízí k procházkám. Je zde vyznačeno velké množství turistických cest, provedou vás svěží přírodou a cestou jistě potkáte i nějakou tu historickou památku. Za návštěvu stojí například zříceniny místních hradů. Dále zavítejte také do rotundy na Ovčím vrchu nebo na zámek v Bezdružicích.

 

Konstantinovy lázně nabízí tolik úžasných míst. Některé z nich jsou zapsány v průvodcích, které zakoupíte na recepci hotelu Jirásek. Nechte se inspirovat a užijte si svůj pobyt v těchto kouzelných lázní naplno. 

Nabízené pobyty

hr
NÁZEV POBYTU
DÉLKA
CENA
Léčebná lázeňská kúra
7 dnů
od 14 630,- Kč

Medical Orto
8 dnů
od 10 610,- Kč

Pobyt relax
8 dnů
od 11 570,- Kč

Medical cardio
8 dnů
od 10 800,- Kč

Pobyt pro seniory
8 dnů
od 10 300,- Kč

Wellness na 4 noci
5 dnů
od 8 630,- Kč

Relax víkend
Akce
3 dny
od 3 520,- Kč
Akce

Wellness víkend
3 dny
od 4 230,- Kč

Platba benefity

hr
sodexo logo
benefity logo
benefit plus logo
sphere logo
zpmv logo