fb-pixel
Prosíme o trpělivost se státním příspěvkem do lázní. Není jasná metodika, čekáme na vysvětlení MMR. Děkujeme za pochopení.

Služby lázní Slatinice


Sauna

Kavárna

Bazén

Recepce

Parkování

Procedury

Wifi

Wellness

Máte dotaz?


732 444 902

slatinice@e-lazne.eu

Slatinice č. 29, 783 42 Slatinice

Mapa


Moderní lázně u Olomouce

Historie lázní Slatinice sahá až do 16. století. První lázeňský dům byl postaven v roce 1733. Lázně Slatinice se nachází kousek od Olomouce. Lázně nabízí léčbu pohybového, nervového a oběhového systému. Pomocí sirnatých pramenů lázně léčí i kožní onemocnění. Vybrat si můžete z pestré nabídky speciálních léčebných nebo relaxačních programů a přijet do sirných lázní.

O lázních Slatinice

hr

Klidný relax uprostřed přírody

Lázně Slatinice jsou velmi pohodové a klidné lázně. Pokud si přejete odpočinout a nabrat nové síly, je tohle místo připraveno k Vaší relaxaci. Areál lázní není rozlehlý, ale nachází se v krásné přírodě. Pokud jste pojištěncem ZMPV ČR , tak máte nárok na slevu 5% ze všech pobytů, i těch akčních. Rádi Vám vystavíme i fakturu na čerpání z FKSP.

Ubytování a stravování

Samoplátcům nabízíme relaxační pobyty v hotelu Balnea ***/**** anebo penzionu Majorka ***. Hotel Balnea prošel rozsáhlou rekonstrukcí a nabízí tak skvělý komfort i s balneoprovozem. Celá budova je pokryta WI-FI signálem.

 

Lázeňské restaurace slouží nejen ke splnění labužnických přání lázeňských hostů, ale i široké veřejnosti a to v průběhu celého roku. S příchodem teplých jarních dnů je k dispozici příjemné osvěžující posezení na venkovní zahrádce v parku s lázeňskou fontánou a obsluhou či posezení na terase lázeňského domu Balnea. V každé restauraci je nachystána bedýnka s hračkami pro dětské návštěvníky lázní.

Služby lázní Slatinice


Sauna

Kavárna

Bazén

Recepce

Parkování

Procedury

Wifi

Wellness

Máte dotaz?


732 444 902

slatinice@e-lazne.eu

Slatinice č. 29, 783 42 Slatinice

Mapa


Nabízené hotely

hr

Byli jste v lázních Slatinice?

hr

řekněte nám svůj názor

Platba benefity

hr

Platba benefity

hr
sodexo logo
benefity logo
benefit plus logo
sphere logo
zpmv logo