fb-pixel
🧡 Darujte pobyt svým blízkým. Dárkové poukazy neomezujeme platností 🧡

Služby lázní Slatinice


Sauna

Kavárna

Bazén

Recepce

Parkování

Procedury

Wifi

Wellness

Máte dotaz?


732 444 902

slatinice@e-lazne.eu

Slatinice č. 29, 783 42 Slatinice

Moderní lázně u Olomouce

Historie lázní Slatinice sahá až do 16. století. První lázeňský dům byl postaven v roce 1733. Lázně Slatinice se nachází kousek od Olomouce. Lázně nabízí léčbu pohybového, nervového a oběhového systému. Pomocí sirnatých pramenů lázně léčí i kožní onemocnění. Vybrat si můžete z pestré nabídky speciálních léčebných nebo relaxačních programů a přijet do sirných lázní.

O lázních Slatinice

hr

Klidný relax uprostřed přírody

Lázně Slatinice jsou velmi pohodové a klidné lázně. Pokud si přejete odpočinout a nabrat nové síly, je tohle místo připraveno k Vaší relaxaci. Areál lázní není rozlehlý, ale nachází se v krásné přírodě. Pokud jste pojištěncem ZMPV ČR , tak máte nárok na slevu 5% ze všech pobytů, i těch akčních. Rádi Vám vystavíme i fakturu na čerpání z FKSP.

Ubytování a stravování

Samoplátcům nabízíme relaxační pobyty v hotelu Balnea ***/**** anebo penzionu Majorka ***. Hotel Balnea prošel rozsáhlou rekonstrukcí a nabízí tak skvělý komfort i s balneoprovozem. Celá budova je pokryta WI-FI signálem.

 

Lázeňské restaurace slouží nejen ke splnění labužnických přání lázeňských hostů, ale i široké veřejnosti a to v průběhu celého roku. S příchodem teplých jarních dnů je k dispozici příjemné osvěžující posezení na venkovní zahrádce v parku s lázeňskou fontánou a obsluhou či posezení na terase lázeňského domu Balnea. V každé restauraci je nachystána bedýnka s hračkami pro dětské návštěvníky lázní.

Služby lázní Slatinice


Sauna

Kavárna

Bazén

Recepce

Parkování

Procedury

Wifi

Wellness

Máte dotaz?


732 444 902

slatinice@e-lazne.eu

Slatinice č. 29, 783 42 Slatinice

Mapa


Nabízené hotely

hr

Platba benefity

hr

Platba benefity

hr
sodexo logo
benefity logo
benefit plus logo
sphere logo
zpmv logo