Instagram

Wellness pobyty v Beskydech

27.11.2019
Tipy na wellness místa

Pokud spojíte rádi svůj odpočinek se sportovními aktivitami, je pro Vás jednoznačnou volbou pobyt v některém z četných hotelů v Beskydech. Podle své kapsy si může vybrat skutečně každý. A to nesmíme zapomenout, že v každém případě se bude jednat také o mimořádný gurmánský zážitek. My se ve svém článku omezíme na doporučení tří objektů.

 

Jednotlivé wellness hotely v Beskydech

 

Wellness hotel Horal ve Velkých Karlovicích je zařízení se 4 *. Jedná se o skupinu čtyř rezidencí, které nabízejí dvoulůžkové pokoje, v případě rezidence E jsou k dispozici apartmány se 4* komfortem a možností 1 až 2 přistýlek. Objekt je vhodný jak pro pobyty rodin s dětmi, tak také pro páry, případně pro různé firemní akce. Atrakcí tohoto komplexu jsou bazény s termální slanou vodou. Nabídku areálu doplňuje saunový svět a nepostradatelné fitness centrum. V případě příznivého počasí si můžete zahrát golf na 9jamkovém hřišti nebo se věnovat aktivnímu pohybu s adrenalinovým zážitkem v lanovém parku. K dispozici je také půjčovna segwayů. V zimě zde najdete jak rozsáhlou síť upravených běžeckých stop, tak populární lyžařský areál Razula. Hostům jsou k dispozici také různé masáže a wellness procedury. Kompletní nabídka wellness pobytů v hotelu Horal v Beskydech.

 

Spa hotel Lanterna v Beskydech nabízí ubytování v převážně dvoulůžkových pokojích a několika luxusních apartmánech, které mají vlastní krb, vířivku a kávovar. I zde najdete celou škálu relaxačních wellness procedur a masáží jak klasických, tak exotických, které jsou poskytovány terapeuty tuzemskými, z Bali nebo Turecka. Exotické rituály jsou skutečným balzámem jak pro tělo, tak také hlavně pro duši a používá se při nich mimo jiné čistý kokosový olej, který je tajemstvím nádherné pleti a vlasů žen na Fidji. Pro všechny ubytované hosty je vstup do L-Spa zdarma. Pokud fandíte pohybovým a sportovním aktivitám, tak se můžete těšit na skutečně širokou paletu animačních programů, např. aqua fitness, jógu. power jógu, nordic walking, body styling a mnohé další. Kompletní nabídka wellness pobytů v hotelu Lanterna v Beskydech.

 

Vidíte tedy, že volba Beskyd jako místa pro krátkodobý odpočinek nebo dovolenou je sázkou na jistotu. Přijeďte se sami přesvědčit o kvalitě nabízených subjektů.