Instagram

Tipy na lázně v severních Čechách

25.10.2019
Lázně

Ale nebojte, on není hlavním důvodem, proč jet do lázní. Těch důvodů je mnohem víc a my je pro vás našli. Pojďte se s námi podívat, do kterých lázní v severních Čechách vyrazit a proč.

 

Kousek od Prahy

 

Nemáte náladu za lázeňskými radovánkami cestovat příliš daleko? Podívejte se na Lázně Mšené. Cesta vám zabere jen necelou hodinku z Prahy. Užijete si tak příjemný víkend bez zdlouhavého cestování přes půl republiky. V Lázních Mšené najdete vše, co ke kvalitnímu odpočinku potřebujete - saunu, solárium, masáže, kadeřnictví, ale také klasické léčebné procedury. V okolí lázeňských domů vás každý den potěší pohled na romantický park s rybníkem.

       

 Dále v severních Čechách najdete:

 

Hurá do Jizerských hor

 

Lázně Libverda vám nabízí moderní ubytování a fungují po celý rok. Leží 25 km od Liberce, kam si můžete udělat hezký výlet. Za návštěvu stojí například obchodní a zábavní centrum Babylon a bílými tygry vyhlášená ZOO. Ale samotné lázně Libverda vám nabídnou tolik příjemných služeb, že se vám možná ani nebude chtít areál opustit. Úlevu zde najdete zejména, pokud vás trápí:

  • pohybový aparát
  • dýchací onemocnění
  • civilizační onemocnění (například obezita)
  • psychické onemocnění

 

Jedinečná rašelina

 

Lákají vás léčivé účinky rašeliny? Zavítejte do lázní Velichovka. Mají svou vlastní a vysoce kvalitní. Rašelina ovšem není jediné lákadlo, které tyto lázně s více než stoletou tradicí nabízejí. Také se o vás budou starat odborníci z ortopedické kliniky univerzitní nemocnice v Hradci Králové. Pobyt vám také zpříjemní rozsáhlý park, který obklopuje celý lázeňský areál.   

 

Dopřejte si luxus 

 

Spa resort Tree of Life **** - tak zní odpověď na otázku: „Jaké lázně mi v severních Čechách poskytnou největší komfort?” Luxusní hotel je jen třešničkou na dortu toho, co pro vás mají tyto lázně nachystané. Čeká vás zde desítka procedur, lesopark a relaxační zóna s fascinujícím výhledem na upravené zahrady a jezero.

 

Lázně v srdci Krkonoš

 

Posledním tipem na lázně v severních Čechách jsou Jánské Lázně. Klid - přesně tak se dá popsat zdejší atmosféra. Přírodní krásy největšího českého pohoří Krkonoš působí doslova jako balzám na duši. Jánské Lázně se proto pyšní velkými úspěchy v oblasti léčby periferní i nervové soustavy. Tyto lázně vás uspokojí, ať hledáte pasivní i aktivní odpočinek. A to především v zimě. Město Jánské Lázně je totiž druhé nejlépe hodnocené lyžařské středisko v České republice.

 

Všechny lázně v severních Čechách vám dopřejí úžasný zážitek, ale každé se trošku liší svým hlavním zaměřením. Snad vám naše tipy pomohly se v této nabídce lépe zorientovat. Teď už zbývá jen jediné. Popřát vám pohodový odpočinek, který splní všechna vaše očekávání.