Instagram

Hory, lyže a wellness

12.04.2019
Cestujeme po Česku

Wellness hotel Vista na Dolní Moravě Vám zajistí velmi komfortní ubytování 4hvězdičkového charakteru. Po lyžování si zajděte odpočinout do bazénu, wellness centra, saun, whirpoolu a dalších wellness specialitek. Velkou výhodou oproti jiným wellness hotelům je skutečnost, že každý pokoj má balkón s úžasným výhledem buď na horu Klepáč anebo na sjezdovku Sněžník. Hotel disponuje gurmánskou restaurací a v letních měsících vás nadchne terasa s kapacitou 60 osob.

 

Areál Dolní Moravy má k dispozici 2 čtyřsedačkové lanovky a je pro Vás připraveno 7,5 km sjezdovek. V areálu se nachází celkem 4 sjezdovky všech stupňů obtížnosti, kde si „svůj“ terén najde skutečně každý lyžař. Minimální šířka všech sjezdových tratí je 50m, což hovoří samo za sebe. Velkým tahákem pro lyžaře je nově vybudovaná sjezdovka U Slona, která nadchne všechny vyznavače carvingového lyžování s unikátní šířkou 80 metrů a délkou 1200 metrů. Právě tato sjezdovka zvítězila v loňském hlasování čtenářů iDnes o nejoblíbenější sjezdovku v Jeseníkách a Beskydech. Jedinečný zážitek je osvětlená noční sáňkařská dráha, která je dlouhá 2,5 km. V hotelu Vista na Dolní Moravě se rozhodně nebudete nudit. Spojte relaxaci a wellness s parádní „lyžovanou“. Podívejte se blíže na hotel Vista a jeho nabídku.

 

Jako další tip na zimní dovolenou jsme Vám vybrali hotel Savoy, který leží přímo v srdci Krkonoš. Jedná se o nejluxusnější hotel ve Špindlerově Mlýně, který Vám dokonce půjčí ty nejlepší lyže ze Švýcarska - ZAI. Je pro Vás  nachystáno 15 párů testovacích lyží, což v Evropě nikdo jiný nenabízí. Vyzkoušet je můžete např. na jedné ze sjezdovek v areálu sv. Petra. Celý SKIAREÁL Špindlerův Mlýn provozuje 4 lanové dráhy a 11 lyžařských vleků ve Špindlerově Mlýně a na Horních Mísečkách, celkem 25 km sjezdových tratí, z kterých je 85% možno v případě nepříznivých sněhových podmínek technicky vysněžit. Doporučujeme také vyzkoušet noční sáňkařskou dráhu. Po lyžování si můžete zajít do spa přímo v hotelu a nechat se namasírovat. V hotelovém spa se používá kosmetika L´occtaine. Dopřejte si i Vy dotek Provance.