🧡 Darujte pobyt svým blízkým. Dárkové poukazy neomezujeme platností 🧡

Spa hotel Iris ****

Spa hotel Iris ****

Karlovy Vary Karlovarský kraj
Karlovy Vary Karlovarský kraj

Kontakt


732 444 902

iris@e-lazne.eu

Sadová 866/39, 360 01 Karlovy Vary

Služby hotelu Iris


Sauna

Úschovna

Bazén

Recepce

Parkování

Procedury

Wifi

Wellness

Máte dotaz?


Spa hotel Iris **** - Karlovy Vary

 

Spa Hotel IRIS **** se nachází v srdci Karlových Varů v těsné blízkosti dvou karlovarských kolonád s minerálními prameny. Mlýnská kolonáda se nachází pouhých 5 minut od hotelu, Sadová ještě blíže. Navštívit můžete také Muzeum Jana Bechera, které je pouhých 15 min. pěšky. Spa Hotel IRIS se znovu otevřel v roce 2016 a poskytuje léčebné i relaxační pobyty. Předností je přímý přívod karlovarské léčebné minerální vody do balneo provozu hotelu. Balneo centrum hotelu díky špičkovému vybavení patří mezi nejmodernější centra svého druhu. Nabízí klasické lázeňské procedury, relaxační a wellness procedury. Lázeňská léčba je založena na využití lokálních přírodních léčivých zdrojů.

 

SPA hotel Iris je hotel s bazénem, který se nachází v komplexu moderního wellness centra současně se solnou jeskyní a finskou a parní saunou. Protože do vody přidáváme mořskou sůl, jedná se o bazén se slanou vodou, která nevyvolává alergické reakce a má protizánětlivé účinky. Vyhnete se také typickému chlorovému zápachu. Bazén je doplněn o protiproud, díky němuž můžete při plavání zlepšit kondici. Whirlpool se nachází v těsné blízkosti bazénu a nabízí příjemnou relaxaci v teplé vodě. Bazén s vířivkou slouží k úlevě od bolestí a přispívá k větší pohyblivosti.

 

Pokoje v hotelu Iris ****

 

Hotel nabízí svým hostům ubytování v elegantních a moderně zařízených 28 dvoulůžkových pokojích a 3 apartmánech. Všechny prostory hotelu jsou nekuřácké. Budova nabízí bezbariérový přístup. V celém hotelu je k dispozici bezdrátové internetové připojení zdarma. Je možné zajistit parkování u hotelu za poplatek, je nutné objednat ho předem. Na pokoji máte zdarma k dispozici župan s pantoflemi a hotelová přírodní kosmetika.

Nabízené pobyty

hr
NÁZEV POBYTU
DÉLKA
CENA
Pobyt pro posílení imunity
8 dnů
od 14 350,- Kč

Pobyt pro seniory
7 dnů
od 10 650,- Kč

Aktivní víkend
3 dny
od 4 750,- Kč

Relax pro dva
3 dny
od 4 050,- Kč

Prodloužený víkend
4 dny
od 5 750,- Kč

Byli jste v hotelu Iris?

hr

řekněte nám svůj názor

Kontakt


732 444 902

iris@e-lazne.eu

Sadová 866/39, 360 01 Karlovy Vary

Služby hotelu Iris


Sauna

Úschovna

Bazén

Recepce

Parkování

Procedury

Wifi

Wellness

Máte dotaz?


Platba benefity

hr
sodexo logo
benefity logo
benefit plus logo
sphere logo
zpmv logo