Motivace pro zaměstnance

 

Motivace pro zaměstnance - pobyty v lázních

 

 V dnešním článku bychom Vás rádi seznámili s možností motivace pro Vaše zaměstnance. Jak jistě každý zaměstnavatel dobře ví, tak z příspěvku na dovolenou se neodvádí soc. a zdravotní pojištění. Částka ovšem nesmí přesáhnout 20 tis. za rok.Zvýhodnění platí i pro rodinné příslušníky. Pokud Vaši zaměstnanci odvádí kvalitní práci, měli by být také kvalitně motivováni a hodnoceni.

 

Pobyt jako zaměstnanecký benefit

 

Co kvalitnějšího jim můžete dát než je péče o vlastní zdraví? Z naší nabídky si mohou libovolně vybrat podle svých možností pobyt v jakýchkoliv lázních nebo wellness hotelech v České republice. Wellness a lázeňské pobyty patří mezi velmi oblíbené zaměstnanecké benefity. Zaměstnavatel určí limit na pobyt a vše ostatní si již vybere zaměstnanec sám. Můžeme Vám také vystavit dárkové poukazy a zdarma zaslat na e-mail. Pro státní organizace (např. školy, nemocnice atd.) je tu možnost čerpání z FKSP. Při větším odběru pobytů, lze dohodnout i množstevní slevy.

 

Dárky pro obchodní partnery

 

Pokud chcete odměnit své obchodní partnery a poděkovat jim tak za dosavadní spolupráci, tak máme pro Vás následující tip. Věnujte svým obchodním partnerům lázeňský pobyt a dopřejte jim odpočinek a relaxaci. Jsme připraveni pro Vás uspořádat také firemní akci. Wellness hotely i lázně mají k dispozici konferenční místnosti i kompletní technické zázemí pro workshopy a firemní akce. Pro podrobnější informace jsme Vám k dispozici na: obchodni@e-lazne.eu