Hotel Savoy *****

Hotel Savoy *****

Špindlerův Mlýn Královéhradecký kraj
Špindlerův Mlýn Královéhradecký kraj

Kontakt


732 444 902

savoy@e-lazne.eu

Harrachova 23, 543 51 Špindllerův Mlýn

Služby Hotelu Savoy


Sauna

Úschovna

Půjčovna

Klimatizace

Zavazadla

Recepce

Parkování

Procedury

Wifi

Restaurace

Máte dotaz?


Hotel Savoy ***** - Špindlerův Mlýn

Hotel Savoy patří vůbec k nejlepšímu hotelu ve Špindlerově Mlýně. Stejně jako např. Chateu Mcely patří do řetězce luxusních hotelů Asten Hotels. Hotel disponuje 35 designovými pokoji, které jsou přizpůsobeny náročnější klientele. Hotel Savoy má také apartmány, které si zamilují především milovníci umění. Všechny pokoje nabízí zdarma WIFI připojení k internetu a pokoje jsou nekuřácké. Restaurace v Hotelu Savoy ve Špinderově Mlýně se jmenuje SAVOYA a patří k nejlepším restauracím v okolí. Restaurace je umístněna v přízemí a má i krásnou terasu. Hotel se hodně zaměřuje i na rodiny s dětmi, které mají v hotelu vlastní místnost, kde si mohou hrát a sledovat pohádky, zahrát si na X-boxu a mnoho dalšího.

 

Spa L´occitane v hotelu Savoy - dotek Provance

 

V hotelu Savoy najdete krásné spa inspirované francouzským Provance. Zavřete oči -  jste v Provence. Prosluněná krajina, vůně levandule, úrodná pole, bohatá kultura a tradice  - v této krajině našlo naše Spa by L‘Occitane inspiraci a díky autentickým ingrediencím s prokázanou účinností a tradičním technikám masáží se stalo útočištěm pro Vaši duši a smysly a místem, kde Vaše tělo omládne.Nechte se unést do světa vůní, které posilují ducha, evokují vzpomínky a zlepšují náladu a vyberte si z naší nabídky unikátní péče pro ženy i muže – objevte krásu L’Occitane

 

Popis pokojů v hotelu Savoy - Špindlerův Mlýn

 

Rezidence A, B a C mají standard ***, nově vybudovaná rezidence E**** je spojovacím krčkem přímo napojena na Wellness Horal. Nadstandardně vybavené pokoje Suite Spa v rezidenci E vyhoví i nejnáročnějším hostům, mají oboustranný krb, sedací soupravu, soukromou saunou a jsou vybaveny špičkovým audio / video systémem s LED televizorem.  . Rezidence E je spojovacím krčkem přímo napojena na Wellness Horal).

Doporučujeme rezervaci víkendu minimálně měsíc i dále dopředu.

Nabízené pobyty

hr
NÁZEV POBYTU
DÉLKA
CENA

Byli jste v hotelu Savoy?

hr

řekněte nám svůj názor

Kontakt


732 444 902

savoy@e-lazne.eu

Harrachova 23, 543 51 Špindllerův Mlýn

Služby Hotelu Savoy


Sauna

Úschovna

Půjčovna

Klimatizace

Zavazadla

Recepce

Parkování

Procedury

Wifi

Restaurace

Máte dotaz?


Platba benefity

hr
sodexo logo
benefity logo
benefit plus logo
sphere logo
zpmv logo