Luxusní wellness hotely v Luhačovicích

V dnešním kratším článku Vás seznámíme se dvěma čtyřhvězdičkovými hotely, které jsme nově zařadili do našeho portfolia. Tyto dva hotely jsou odlišné svou nabídkou i zaměřením, přesto je spojuje spousta věcí jako například místo, kde se nachází. Je to v tradičním lázeňském městě Luhačovice.

Augustiniánský Dům

Jako první si představíme Augustiniánský dům, který má dlouhou tradici, ale až nyní prošel rekonstrukcí a stal se z něj špičkový a moderní wellness & spa hotel čtyřhvězdičkové kategorie. Dům byl postaven v letech 1902 – 1904. Jde o kombinaci novorenesančního stylu s novogotickým stylem kaple. Je to výjimečný a stylový hotel v naší nabídce a je nám velkým potěšením Vám jej představit blíže. Hotel je připraven uspokojithlavně náročnější klientelu, která má ráda luxus a spojení špičkové gastronomie a neobvyklých wellness služeb. Augustiniánský Dům je také proslulý tím, že zde pobýval a tvořil Leoš Janáček. Wellness and spa Hotel Augustiniánský dům Vám nabízí několik typů pokojů s celkovou kapacitou 53 lůžek. Ke standardům vybavení patří LCD televize se satelitním příjmem, minibar a internetové připojení. Hotel Augustiniánský dům je také plně klimatizován. V roce 2010 tento wellness hotel získal ocenění nejlepší hotelový projekt. Pokud jste nároční hosté a žádáte vysokou úroveň ubytování, gastronomie i wellness služeb, pak je Augustiniánský Dům jasnou volbou. Zde se naleznete oázu klidu a vynikajících služeb.

Hotel Augustiniánský DůmHotel Augustiniánský DůmHotel Augustiniánský Dům

Hotel Ambra

Druhý hotel v naší nabídce je také čtyřhvězdičkový, ale má zcela jiný charakter než předchozí hotel. Jmenuje se hotel Rezidence Ambra. Stejně jako Augustiniánský Dům i tento hotel nabízí své služby pod jednou střechou. Jeho největší chloubou je bezpochyby bazén s protiproudy, který patří k jednomu z největších v Luhačovicích. V minulém roce také prošel rozšířením balneoprovoz a je tak možné uspokojit více hostů. Hotel je situován ve velmi klidné části Luhačovic obklopené lesy. Hotel Ambra se také může pochlubit celoroční nabídkou služeb nutričního terapeuta a specialisty v oboru dietologie a obezitologie.

Hotel AmbraHotel Ambra Hotel Ambra