Lázně Slovensko - termální lázně 2020

lázněLázně na Slovensku zaznamenali v posledních letech rozsáhlé rekonstrukce a akce, které byly zaměřené na zkvalitnění a rozšíření svých služeb. Díky tomu mohou slovenské lázně uspokojit i náročnější klientelu. Většina dnes nabízí také wellness pobyty a různé relaxační pobyty. Jedny z nejkrásnějších lázní jsou termální lázně Piešťany, které léčí pohybový aparát a nabízí spoustu krásných hotelů.

Nabídka slovenských lázní

nabídka lázní SlovenskoRelaxace ve slovenských lázních to je osvobození od stresu a péče o své tělo a duši není jen výsadou vyvolených, ale právem, které patří všem. Investice do svého zdraví je investicí do budoucnosti, která se vyplatí. Lázně na Slovensku připravují pro své klienty speciální balíčky, které v sobě spojují různé typy aktivit pro rozdílné věkové skupiny. 


Nově nabízíme také wellness hotely na Slovensku. 

Lázně Piešťany

NEJZNÁMĚJŠÍ LÁZNĚ NA SLOVENSKU lázně Piešťany lázně Piešťany 

Lázně Piešťany jsou nejznámějšími a největšími lázněmi na Slovensku. Díky kvalitě přírodních léčivých zdrojů a vysoké odborné úrovni lázeňských lékařů patří lázně Piešťany také k lázním nejvyhledávanějším..... více informací.

Lázně Piešťany nabízí tyto lázeňské pobyty 2020:


cara 

Lázně Brusno

MODERNÍ LÁZNĚ lázně Brusno lázně Brusno 

Lázně Brusno svou polohou v lesích patří k nejklidnějším lázním na Slovensku. Hotel Polana **** prošel rekonstrukcí a patří k velmi moderním... více informací.

Lázně Brusno nabízí tyto lázeňské pobyty:


cara