Dovolená v ČeskuDovolená v Česku

Vážení a milí příznivci lázeňské a wellness relaxace, v dnešním příspěvku bychom vás rádi informovali o možnostech, jak strávit část dovolené v lázních, i když se cítíte zdraví a nic vám nechybí. Dovolenou si představujeme jako dobu, kdy nemusíme chodit do práce, nečekají nás žádné povinnosti a navíc se můžeme věnovat činnostem a zálibám, na které nemáme při pracovních povinnostech prostě čas. A pokud si můžeme dovolit strávit aspoň pár dnů v lázních nebo wellness hotelu, budeme se po takto stráveném odpočinku cítit svěží a zrelaxovaní. Můžeme si vybírat z klasických lázeňských procedur, jako jsou různé koupele, masáže nebo zábaly. Nabídka je v dnešní době opravdu široká a nechybí v ní ani velmi populární tzv. beauty procedury. Sem řadíme např. kosmetické ošetření pleti, manikúru, pedikúru, koupel ve vířivce, saunování apod.

Stálicí v nabídce jsou Mariánské Lázně. Zde si můžete rezervovat pobyt v některém z tradičních lázeňských domů, nebo v některém z wellness hotelů. Na výběr jsou pobyty krátké víkendové, ale samozřejmě také delší, třeba týdenní. Za zmínku rozhodně stojí i nově rekonstruované křídlo Nových & Centrálních Lázní, známé jako Maria Spa. Tento luxusní rezort rozhodně nezklame ani toho nejnáročnějšího hosta. Pobyt v Mariánských Lázních je zpříjemněn širokou nabídkou kulturních a sportovních programů.

Pokud nemáte rádi čilý ruch a lázeňské korzování, pak vám můžeme nabídnout také něco podle vašich představ. Menší moravské lázně Teplice nad Bečvou nedaleko Hranic na Moravě leží v kouzelné přírodě a nabízejí plnohodnotný pobyt, ale v klidném prostředí. Zdejší lázeňské domy prošly komplexní rekonstrukcí a nabízejí skutečně kvalitní ubytování. Zvláštností, která tyto lázně odlišuje od jiných, je polárium Arktika, které umožňuje pobyt v tzv. kryokomoře s teplotou až kolem – 120 stupňů. Léčba chladem je účinná při revmatickém onemocnění kloubů a při astmatu.

Závěrem bychom rádi konstatovali, že na lázeňské a wellness pobyty jezdí stále mladší klienti, kteří tyto pobyty považují za skvělou formu prevence. Zkuste se i vy přesvědčit sami, že preventivní pobyt v lázních je tou nejlepší dovolenou pro vás.

Budeme rádi, když na náš článek odkážete jako na zdroj informací: http://www.e-lazne.eu/dovolena-v-cesku