Hory, lyže a wellness

Zima se blíží a určite přemýšlíte, kam se letos vydáte na lyže. Co třeba se vydat do nového areálu, kde byl v srpnu otevřen nový hotel. Máme pro Vás dnes tip na skvělou lyžařskou dovolenou ve spojení s perfektními wellness službami. Přijeďte si zalyžovat na Dolní Moravu do Jeseníků.

Hory, lyže a wellness

Wellness hotel Vista na Dolní Moravě Vám zajistí velmi komfortní ubytování 4hvězdičkového charakteru. Po lyžování si zajděte odpočinout do bazénu, wellness centra, saun, whirpoolu a dalších wellness specialitek. Velkou výhodou oproti jiným wellness hotelům je skutečnost, že každý pokoj má balkón s úžasným výhledem buď na horu Klepáč anebo na sjezdovku Sněžník. Hotel disponuje gurmánskou restaurací a v letních měsících vás nadchne terasa s kapacitou 60 osob. Lyžařské balíčky si můžete objednat zde.

Areál Dolní Moravy má k dispozici 2 čtyřsedačkové lanovky a je pro Vás připraveno 7,5 km sjezdovek. V areálu se nachází celkem 4 sjezdovky všech stupňů obtížnosti, kde si „svůj“ terén najde skutečně každý lyžař. Minimální šířka všech sjezdových tratí je 50m, což hovoří samo za sebe. Velkým tahákem pro lyžaře je nově vybudovaná sjezdovka U Slona, která nadchne všechny vyznavače carvingového lyžování s unikátní šířkou 80 metrů a délkou 1200 metrů. Právě tato sjezdovka zvítězila v loňském hlasování čtenářů iDnes o nejoblíbenější sjezdovku v Jeseníkách a Beskydech. Jedinečný zážitek je osvětlená noční sáňkařská dráha, která je dlouhá 2,5 km. V hotelu Vista na Dolní Moravě se rozhodně nebudete nudit. Spojte relaxaci a wellness s parádní „lyžovanou“. Podívejte se blíže na hotel Vista a jeho nabídku.

Hotel Vista na Dolní Moravě Nový wellness hotel na Dolní Moravě Ski areál Dolní Morava
Zpět na ostatní články