Testovali jsme pro Vás - Mšené lázně

V letních měsících jsme se rozhodli, že se budeme snažit navštívit většinu lázní osobně, abychom Vám mohli co nejlépe poradit při výběru Vašeho lázeňského pobytu. Lázně Mšené, které se nacházejí asi 50 km od Prahy u Roudnice nad Labem, se prezentují jako oáza klidu a pohody. Při jejich návštěvě skutečně pocítíte, že Vaše problémy a stres jsou pryč a Vy si užíváte jen malebné přírody, lázeňské atmosféry a necháváte se hýčkat různými procedurami. V lázeňských domech, z nichž většina už prošla důkladnou rekonstrukcí, najdete pohodlné bydlení v pokojích s příslušenstvím.

Co Vás čeká v lázních Mšené?

Lázeňské procedury se poskytují v centrálně položeném domě Říp, kde je i hlavní recepce. Různé dalšíwellness procedury a služby péče o tělo (kosmetika, manikúra, pedikúra, kadeřnictví) spolu s fitness se nacházejí v samostatném objektu, který je jen pár kroků od architektonického skvostu lázní. Tím je secesní objekt zvaný Dvorana, kde se klienti stravují. Dvorana zve také k příjemnému posezení v lázeňské kavárně.

Služby lázní Mšené

V lázních Mšené je k dispozici velmi kvalitní přírodní léčebný zdroj, a tím je místní slatina, která se používá na peloidní obklady nebo jako přísada do koupelí. Z uvedeného je tedy zřejmé, že sem přijíždějí hlavně lidé s problémy pohybového aparátu, záněty nervů a funkčním onemocněním páteře. Vedle klasické komplexní nebo příspěvkové lázeňské léčby je nabízena celá řada wellness a beauty pobytů pro samoplátce – ať jsou to pobyty víkendové, regenerační nebo relaxační. Ve vzdálenosti 600 m od lázeňského areálu se rozvíjí relaxační a sportovní centrum Relax Club, kde je možné využít tenisový kurt s umělým povrchem a večerním osvětlením, volejbalové hřiště a malé lehkoatletické hřiště. 


Mšené Láznelázne Mšené - kosmetikarelaxacní místnost

KOMPLETNÍ NABÍDKA POBYTŮ V LÁZNÍCH MŠENÉ

Všechny pobyty v lázních Mšené 

Zpět na ostatní články