Romantický pobyt v lázních dodá vašemu vztahu jiskru i po padesáti letech

Romantika i po padesáti letech manželství? Nejedná se o sci-fi, to je opravdu možné. Stačí jen chtít. Jak to dopadne, když dá žena manželovi pobyt v lázních? Podle čeho lázně vybírat a jaké jsou nejoblíbenější? Vše se dozvíte, čtěte dál.

Příběh Marušky a Václava

„15. srpna 1966 - den  naší nádherné svatby. Byli jsme tak mladí a tak zamilovaní. Zamilování jsme stále i po padesáti letech, ale jinak. Jistě chápete, jak to myslím. Když jsem vybírala dárek k našemu výročí, říkala jsem si, že to chci zase zažít. Procházky, večeře, něžné doteky - vše, co se nám za ty roky pomalu začalo ze života vytrácet. A mně to chybí. Rozhodla jsem se zamluvit romantický víkend v Mariánských Lázních. Věděla jsem, že bude Véna brblat, že zbytečně utrácím, ale bylo mi to jedno. Chtěla jsem našemu vztahu vdechnout nový život a blížící se výročí se zdálo, jako úžasná příležitost.

Nedávno jsme se vrátili a já jsem stále plná dojmů. Moc jsme si to užili. Véna měl ze začátku samozřejmě řeči, jak jsem předpokládala, ale přešlo ho to už po první masáži. Uvolnil se a vypadal spokojeně. Zažili jsme tolik věcí, ani nevím, kde začít. Hned po příjezdu jsme dostali uvítací nápoj a já dokonce kytičky. A ta večeře - svíčky, výtečné jídlo a krásné zvuky harfy v pozadí. Zdejší atmosféra nás okouzlila. Nikdy nezapomenu, jak mi Véna koukal do očí a něžně hladil ruku. Přesně jako tenkrát...”

Pár rad, které vám pomohou s výběrem lázní

Pokud se rozhodnete svou drahou polovičku také potěšit tímto originální dárkem, nepodceňte výběr. Například na portálu www.e-lazne.eu najdete velký výběr lázeňských seniorských pobytů pro dva. Vždy se zajímejte o procedury, které balíček zahrnuje, o okolí a také si prohlédněte dostupné fotografie. Samotné místo se vám musí líbit a přitahovat vás. U víkendových pobytů hraje velkou roli také vzdálenost. Pokud vás zaujme nějaké odlehlejší místo, raději si zamluvte více nocí, vyplatí se vám to.

Nejoblíbenější romantické pobyty pro seniory

Mezi nejvyhledávanější lázně patří Konstantinovy Lázně, Lázně Vráž a samozřejmě Lázně Luhačovice. Pokud se rozhodnete pro některou z těchto možností, rozhodně nic nezkazíte. Tato místa znáte a chcete poznat něco nového? Zkuste lázně Slatinice, zde vás čeká akčnější pobyt plný pohybu. Pakliže se řadíte spíše mezi milovníky nejrůznějších procedur, prohlédněte si nabídku lázní Luhačovice.