Lázně na hubnutí

Lázeňský pobyt proti obezitě mohou absolvovat dospělí i děti. Program pečlivě připravují odborníci z řad lékařů, trenérů a psychologů. Unikátní spojení kvalitní diagnostiky, speciálních procedur, cvičení a diety zaručí úbytek přebytečných kilogramů a celkové zlepšení vašeho fyzického i psychického stavu.

Pro podporu hubnutí doporučujeme:

- Lázně Vráž a jejich pobyt pro dámy

Hubnutí pod vedením odborníků

Hlavním cílem pobytu v lázních, který se zaměřuje na hubnutí, je ukázat vám správnou cestu a naučit vás nové stravovací a pohybové návyky. Za obezitou bývá nejčastěji špatný životní styl, který musíte pro redukci váhy od základů změnit. Lázeňský pobyt vám pomůže zažít si nový styl, který poté převedete i do svého běžného života. Díky hubnutí pod dozorem se výsledky dostaví rychle a celá hubnoucí procedura je bezpečná.

Strava a pohyb

Na rozdíl od klasického hubnutí, které byste absolvovali svépomocí doma, budete hubnout zdravě a pod lékařským dohledem. Získáte ucelené informace o zdravé stravě a potravinách, které jsou pro vás vhodné. Stravovací návyky navíc doplníte pohybovými aktivitami a lázeňskými procedurami. U většiny lázní navíc můžete vyrazit do přírody na dlouhé procházky nebo si zapůjčit kolo a vydat se na delší okruh spojený s poznáváním lázeňského okolí. Kromě shazování kilogramů si i psychicky odpočinete.

Životní styl, který vezmete za svůj

Velmi důležitou součástí úspěšné léčby vaší obezity je pevná vůle a silná motivace. Pobyt v lázních vám pomůže snížit vaši nadváhu, ale co se zde naučíte, musíte dodržovat i po vašem návratu domů. V případě dětských pacientů sehrává důležitou roli podpora ze strany rodiny a nejbližších.