Lázeňské pobyty: Kam zajet, když vás v zimě bolí klouby?

Zima je již na dohled, cítíte ji už v kostech? V zimě se často stává, že se cítíte unaveni a bolí vás klouby, nejčastěji kolena a kyčle. V zimě se taktéž více projevují kardiovaskulární onemocnění, nemoci srdce, které vám mohou způsobit dokonce ještě větší problémy než bolavé klouby. Přemýšleli jste o pobytech v lázních? Lázeňské domy nabízejí právě v těchto ohledech velmi širokou škálu lázeňských pobytů, terapií, masáží a procedur, které vás zaručeně postaví na nohy.

Jenže otázka je: Do kterých lázní zajít?
Které lázně mají pro vás to správné? 
A poté - který lázeňský pobyt zvolit, aby vám nejvíce pomohl?

Předně: Které české lázně jsou pro mě ty pravé?

Představím Vám hlavně Priessnitzovy lázně JeseníkLázně Karlova Studánka, a Lázně Vráž.

PRIESSNITZOVY LÁZNĚ JESENÍK - RELAXAČNĚ REHABILITAČNÍ POBYT

Tento týdenní pobyt je přímo určený pro klouby, záda a páteř. Priessnitzovy lázně Jeseník mají na klouby speciální metody, které je pomohou rozhýbat. Jedná se o techniku polo-lázní, která střídá studené zábaly a teplé koupele. Priessnitzovy lázně pomocí této techniky uzdravily již mnoho lidí, máte tedy šanci zařadit se mezi ně.

Rehabilitační pobyt v lázních Jeseník právě tyto pololázně obsahuje, při pobytu si také užijete bylinkovou koupel, power jógu, celkovou masáž a Priessnitzovu pohybovou terapii. Budete se tedy mít na co těšit, věříme, že po tomto pobytu budete mít od bolestí kloubů minimálně na půl roku pokoj. Pojeďte tedy naRelaxačně rehabilitační pobyt v Priessnitzových lázních Jeseník.
Pobyt je v základě osmidenní, ale lze ho prodloužit až na pobyt délky 14 dnů.

LÁZEŇSKÝ POBYT V KARLOVĚ STUDÁNCE - DOVOLENÁ SPECÍÁL

Lázně Karlova Studánka byly založeny potomkem královského rodu, vnukem Marie Terezie, Karlem Ludvíkem Janem.

Lázně jsou obklopeny překrásnou krajinou jesenických hor, kde si ve volném čase můžete udělat menší procházky. Lázeňský pobyt dovolená speciál vám ušije program na míru. Při vstupu do lázní budete vyšetřeni lékařem a ten Vám předepíše patnáct procedur, které vám pomohou navrátit pružnost kloubů a vymýtí z těla bolest. Pobyt v lázních zahrnuje plnou penzi a navíc dostanete v rámci pobytu malé překvapení.

Přijeďte tedy na Dovolenou speciál - Lázeňské pobyty v Karlově Studánce.

A KONEČNĚ, LÁZEŇSKÝ POBYT V LÁZNÍCH VRÁŽ

Týdenní lázeňský pobyt v lázních Vráž je zcela nepochybně třetím tipem na rozhýbání kloubů.
Lázeňský pobyt, který Vám zde doporučíme, se jmenuje podzimní a zimní harmonie a spadá do kategorie lázeňských pobytů, které zaberou celý týden. 
Není však čeho se bát, jde o to, důkladně se uvolnit, a na to jsou spíše lepší pobyty dlouhodobější. 
Lázeňský pobyt v sobě zahrnuje, podobně jako lázeňský pobyt v Jeseníku, konzultaci s lékařem, který Vám doporučí, na které části těla se nejvíce zaměřit a čeho se vyvarovat. V podstatě se jedná o lázeňský pobyt na míru. Dále si při pobytu užijete bylinné koupele, indonézskou masáž, parní bylinnou lázeň a medový či čokoládový zábal. Oba dva zábaly stimulují oběh krve a lymfy.

Třetí doporučenou možností tedy je Podzimní a zimní harmonie - Lázeňský pobyt v lázních Vráž


Tyto lázeňské pobyty bychom Vám doporučili, pokud si s výběrem přesto nevíte rady, napište nám na:dotaz@e-lazne.eu