Firemní akce a pobyty - teambuilding spojený s relaxací

Našim mottem je "Naučte se s námi relaxovat" a to nejen pro jednotlivce, ale také pro firmy. Od roku 2016 jsme vyřídili mnoho firemních pobytů, které byly spojeny s wellness, relaxací, ale také zábavným programem. Většina hotelů, ale také lázní mají v nabídce kongresové místnosti, kde jsou možné i prezentace s občerstevením a kompletním cateringem. Součástí firemní akce mohou být i sportovní aktivity jako tenis, golf, horská turistika, cyklistika a další. Nejen na jižní Moravě se konají vinné degustace a různé prohlídky sklípků, které Vám rádi zařídíme.

Nabídka spolupráce pro firmy - motivační program

Jsme dynamicky se rozvíjející on-line portál "E-lázně. eu - wellness a lázně na jednom místě", která se specializuje na prodej lázeňskýchwellness a víkendových pobytů po celé ČR a nově i na Slovensku a v Německu. 

Naší strategií není přebít konkurenci cenou, ale uspokojit zákazníka něčím nevšedním a  N A B Í D N O U T   V Í C!!

---
Podle § 6 odst. 9 zákona o daních z příjmů jsou na straně zaměstnance osvobozena nepeněžní plnění poskytovaná zaměstnavatelem pracovníkům z fondu kulturních a sociálních potřeb, ze sociálního fondu, ze zisku po jeho zdanění anebo na vrub nedaňových výdajů. Podmínkou je, že příspěvek na rekreaci nepřekročí 20 tisíc korun ročně. Tyto náklady mohou přinést významnou úsporu. Neplatí se z nich totiž zdravotní a sociální odvody. Daňové osvobození se týká také rodinných příslušníků.
---- 

Za Vaši věrnost Vám nabízíme zpětný bonus = víkendový pobyt zdarma!

Proč zrovna zpětný bonus? 

Jak jsme již zmínili, naším cílem je dát Vám víc. Mohli bychom Vám posktynout maximální slevu 3%. Pokud Vám ale nabídneme právě zpětný bonus, ušetříte 6% na nákladech svým zaměstnancům na zotavenou například při obratu Kč 200 000,-. 

Nabídku zpracováváme na míru pro malé, střední i pro velké firmy.

Pro podrobnější informace kontaktujte: obchodni@e-lazne.eu


Motivujte své zaměstnance k aktivní péči o zdraví! 


Mezi naše vážené klienty patří:

Firemní akce - timac agro