Aktuality z lázní

Málokdo ví, že i na malebném Slovácku na východě Moravy může absolvovat lázeňský pobyt, a to buď jako klient zdravotní pojišťovny nebo jako samoplátce. Jednou z možností jsousirnaté lázně v Ostrožská Nová Ves. Jsou to – co se týká kapacity – docela malé lázně, ale o to útulnější. A že tu vedení myslí především na klienty a jejich spokojenost, je možné vidět i ve stále se zlepšujících službách.

Nová kolonáda v Ostrožské Nové Vsi

V pátek 20. května 2011 se v lázních v Ostrožské Nové Vsi konala malá slavnost – byla otevřena zcela nová kolonáda s lázeňskou kavárnou a obchůdky s lázeňským zbožím. Architektura kolonády je více než zdařilá a skvěle zapadá do nádherného prostředí lázeňského parku. V navazující části parku byl rovněž vybudován tenisový kurt, aby i sportovně založení klienti mohli trávit čas podle svých představ.

Rekonstrukce v lázních Karlova Studánka

Apartmán v Karlove StudáncePředcházející novinkou, tentokrát v lázních Karlova Studánka, bylo otevření dalšího lázeňského domu. 22. dubna 2011 byl pro klienty zahájen provoz už v 8. nově zrekonstruovaném lázeňském domě Vila Eugen (bývalá Vila Šárka). Tato stavba z roku 1890 nyní nabízí čtyři čtyřhvězdičkové apartmány – Voda, Příroda, Historie, Budoucnost, jejichž interiéry jsou přizpůsobeny názvům a poskytující svým obyvatelům všechny vymoženosti moderního bydlení.

Zpět na ostatní články